Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün

Pasnew ÇiçekSepeti’nde!

Pasnew Japon mekanizmalar ile ömür boyu çalışma garantili saatler üretir. 1999 yılında moda spor saatlerinin geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanması için Japon'ya da kurulan Pasnew Watch, ürettiği şık saatleri artık Türkiye'de.

Pasnew ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Pasnew ürünlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Saatinizi Pasnew Ürünlerine Ayarlayın

Uzun bir kullanım ve pil ömrü sunan Pasnew ürünleri, % 100 yüksek kaliteli kol saatleri üretir. Elektronik, su geçirmez, çok işlevli spor saatler ve günlük kullanıma uygun renkli tasarımlara sahip ürünler, birçok farklı ve fonksiyonel özelliğe de sahiptir. Karanlıkta yanma, el arkadan aydınlatma, alarm, kronometre, tarih ve zaman, dual time, 100 metreye kadar su geçirmezlik gibi özelliklerle zenginleşen Pasnew ürünleri, renk renk ve şık tasarımlarla sıradan spor saatlerden farklılaşır.

Farklı yaş ve cinsiyetlere uygun olarak çeşitlenen Pasnew ürünleri, kuvars, paslanmaz çelik, kaliteli plastik ve lastik gibi materyallerden üretilir. Kaliteli ve garantili pilleri sayesinde de uzun bir kullanım ömrü sunar. Ulaşılabilir fiyatları sayesinde de ömürlük ve avantajlı bir saat alışverişi yapmanızı sağlar.

Online alışverişe özel indirimli Pasnew ürünleri, ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Pasnew ürünleri ayağınıza gelsin.