İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Pasta Takımları

Pasta takımı, ikramların sunumunda son derece önemli bir malzemedir. Öyle ki etkileyici ya da eğlenceli sunumların oluşturulabildiği farklı modelli ürünler, sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanın kalitesini dahi belirliyor. Güzel bir sunumun yarattığı harika ambiyans sayesinde kaliteli vakit geçirebilirsiniz. ÇiçekSepeti, tüm ev yaşam aksesuarlarında olduğu gibi pasta takımı modellerinde de binlerce farklı seçeneğin bulunduğu ürünlerle daima yanınızda.

Pasta Takımı Seti Model Seçenekleri

Pasta takımı seti seçenekleri farklı beğenilere hitap edebilmesi için çeşitli modellerde üretiliyor. Vintage bir havaya sahip olan çiçekli pasta takımı modelleri en sık tercih edilen ürün grubunu oluşturuyor. Bu modellerde minimal çizgilerin yer aldığı ürünlerin yanı sıra daha büyük çiçek desenlerini içeren pasta tabaklarına da rastlamak mümkün. Vintage pasta setlerinde tabakların kenarlarında altın ya da gümüş yaldızlı süslemeler de yer alıyor. Vintage çay ve kahve takımı içerisinde tabakların dışında fincanlar da bulunuyor. Yaldızlı süslemeler bu fincan modellerinde de kendini gösteriyor. Ayrıca bu tarz ürünlerde eskitme pasta takımı modellerini de görmek mümkün olabiliyor. Modern tasarımları ile dikkat çeken pasta takımı setlerinde ise farklı çizgiler hakim. Damalı pasta seti desenleri, düz ya da spiral çizgiler, kalp ve mermer desenli ürünler bu grupta beğeni toplayan modeller olarak gözünüze çarpabilir. Modern tasarımlarda renkler de oldukça çeşitli. Klasik modellerde rastlanmayan siyah, gri gibi koyu renkler modern ürünlerin bir çok modelinde yer alıyor. Bunların dışında pasta seti modellerinde çeşitlilik sağlayan unsurlardan biri de üretim materyali. Pasta takımı cam ya da porselen ürünlerden oluşabiliyor. Ayrıca dayanıklı plastik malzemeden ve seramikten üretilen modeller de seçenekler arasında bulunuyor.

Rengarenk Sunumlar İçin Figürlü Pasta Takımları

Yeni nesil pasta seti beyaz klasik modellerden ayrılarak, renkli tasarımları ile eğlenceli bir karaktere bürünüyor. Pop-art çizimlerin ve çeşitli hayvan figürlerinin yer aldığı rengarenk modeller, iç açıcı yapısıyla sofraları süslüyor. Bu tarz çizimlerin bulunduğu ürünlerde neredeyse sınırsız renk kullanımı ilgi çekiyor. Kırmızı, yeşil, sarı ve mavi gibi canlı renklerle hareketlenen pasta seti desenli modelleri sayesinde sunumlarınız da dinamik bir hal alabilir. Renkli çizimlere ayrıca tabak şekillerindeki değişim de eşlik ediyor. Klasik yuvarlak modellerin yanı sıra rengarenk kare, dikdörtgen, oval ve daha pek çok farklı şekilde figürlü pasta tabağı tasarımları bulunuyor.

Pasta Takımı Fiyatları

Pasta takımı fiyatları modellerde kullanılan materyal ve ürün adedine göre farklılık gösteriyor. Pasta seti cam ve seramik ürünlerde daha uygun fiyatlarda satışa sunuluyor. Porselen ürünler ise diğer materyallerden üretilen modellere göre biraz daha yüksek fiyatlara sahip. En ucuz pasta takımı fiyatlarını ise dayanıklı plastik malzemeden üretilen ürünler içerisinde bulabilirsiniz. Genellikle pasta takımı 6 kişilik setlerden oluşuyor. Ancak ürünler arasında 12 ve 24 kişilik modellerde bulanabilir. Bu şekilde yapacağınız alışverişlerde, ürün adedindeki artışa paralel olarak fiyat artışı söz konusu olabilir. Pasta takımlarında yalnızca tabaktan oluşan setler oldukça uygun fiyatlarla satın alınabilir. Ancak fincanlı pasta takımı modelleri, parça sayısı artışına bağlı olarak daha yüksek fiyatlara sahip. Bu setlerin fanuslu pasta takımı şeklinde oluşturulan modelleri de bulunuyor. Burada fanusun plastik, cam ya da porselenden üretilmiş olması fiyat üzerinde belirleyici bir etki yaratıyor. Pasta takımlarında binlerce farklı model, şekil ve dizayna sahip ürünler ÇiçekSepeti'nde online alışveriş ayrıcalığı ile size sunuluyor. Aradığınız her renk ve deseni kolayca bulabileceğiniz uygun fiyatlı pasta takımı seçenekleri ile siz de sunumlarınıza farklılık katabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.