Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Pastel

Güzelliğinizi vurgulayan, tonları ile doğallığınızı yansıtan ürünler hazırlayan Pastel, klasikleşen ve en çok tercih edilen yeni sezon ürünlerini ÇiçekSepeti’nde sizler için bir araya getirdi!

ÇiçekSepet’nin Pastel sayfası içerisinden günlük ve profesyonel makyaj için ihtiyacınız olan tüm ürün alternatiflerini bulabilir, günün her saatinde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Online alışverişin kolaylığı ile seçmiş olduğunuz indirimli Pastel ürünlerinin adresinize teslim edilmesini sağlayabilir, online ödeme alternatifleri içerisinden size en uygun olanı tercih ederek en trend ürünleri kolay ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz..

Dünya Kadınlarının Tercihi Pastel Ürünleri

Farklı cilt tiplerine ve ten rengi tonlarına özel, parlak ve mat renk seçenekleri ile makyaj ürünleri üreten Pastel ile daha belirgin kirpikler, iddialı göz makyajları ve kalıcı rujların getirdiği özgüvenli gülüşleri kolayca sağlayabilirsiniz. Yoğun pigmentli kalıcı makyaj malzemelerinin yanında lekeleri kusursuzca kapatan cilt ürünleri ve cilt tonunu dengeleyen ürünler tasarlayan marka, zengin renk seçenekleri sunduğu ojeler ile de adından söz ettiriyor.

Her bütçeye uyum sağlayabilen Pastel fiyatları ve zengin ürün alternatifleri ile Türkiye’de ve dünyada birçok kadının bir numaralı tercihi olan marka, en çarpıcı ürünleri ile ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor. Bu sayfa içerisinde yer alan Pastel kampanya ürünleri ile makyaja dair ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürün alternatiflerini inceleyebilir, makyaj çantanıza yer edinecek tüm uygun fiyatlı Pastel ürünlerini anında satın alabilirsiniz.