Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Patates Eziciler

Patates ezici, yemek hazırlarken mutfakta vakit kaybının önüne geçiyor. Kullanışlı ve fonksiyonel olarak üretilen gereçler, mutfakta vakit geçirmekten hoşlanan kişilere yardımcı olur. Sadece bilek gücüyle kolaylıkla çalışan patates ezicilerle istediğiniz lezzeti hazırlayabilirsiniz. Paslanmaz yapısıyla özel günlerde veya aile yemeklerinde kullanılabilen bir mutfak gereci olarak ön plana çıkıyor. Farklı renk ve modeller arasından birini kolaylıkla seçip siparişinizi verebilirsiniz.

Yemek Yapmayı Kolaylaştıran Patates Ezici

Yemek yaparken en çok kullanılan sebzelerden biri de patatestir. Farklı lezzetlerin içinde veya püre halinde servis edilebilen patatesi, patates ezici ile zahmetsiz bir şekilde pürüzsüz bir kıvama getirebilirsiniz.

Plastik saplı paslanmaz çelikten üretilen patates ezici, farklı renkleriyle sizlerin beğenisine sunuluyor. Bu sayede mutfak dekorasyonu ile uyumlu olan bir rengi seçebilirsiniz. Çelik bölümü delikli yapısıyla ezme işlemi sırasında destek olur. Paslanmaz yapısı ve kolay temizlenebilmesi sayesinde uzun yıllar mutfağınızda kullanabilirsiniz.

Plastik patates ezici parmaklarınızı yerleştirebileceğiniz alanıyla, ezme sırasında size yardımcı olur. Özel asma bölümüyle kullanmadığınız zamanlarda asarak saklayabilirsiniz. Ayrıca ergonomik yapısıyla da mutfaktaki yardımcınız olarak ön plana çıkıyor.

Patates ezici klasik bir ürün olsa da mutfaktaki ihtiyaçlarınızı karşılayan fonksiyonel yapısıyla her zaman tercih ediliyor. Siz de sevdiklerinize istediğiniz renk ve modelde bir patates ezici hediye edebilirsiniz.

Pratik ve Kullanışlı Patates Ezici Çeşitleri

Patates ezici çeşitleri arasında yer alan kepçe değirmeni çeşiti hem kullanışlı hem de pratik özellikleriyle dikkat çekiyor. Ezme kısmı paslanmaz çelik malzemeden üretilen ürünün gövdesi dayanıklı plastikten yapılıyor. Haşladığınız patatesleri kepçenin içine koyarak bastırmanız sonucu patatesler ezilerek dışarı çıkar. Bu sayede kısa sürede malzemenizi püre haline getirerek istediğiniz yemeği hazırlayabilirsiniz.

Yuvarlak patates ezici ile tencere ve tava içinde ezme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Boyutu ve özellikleri sayesinde farklı işler yapmak amacıyla da kullanılabilir. Yuvarlak hatları keskin yapıda olduğu için patatesleri ezerken pürüzsüz sonuçlar almanıza yardımcı olur. Ayrıca geniş delikleri eziciyi temizlerken size kolaylık sağlıyor.

Mutfak gereçleri arasında önemli parçalardan olan eziciler, farklı çeşitleriyle seçim şansı sunuyor. Sağlam malzemeden üretildikleri için bir defa alındığında uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Meyve ve sebzelerin püre haline getirilmesi için de faydalı olan bu ürünler yenilikçi tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor.

Özel Tasarımlı Patates Ezici Ürünleri ÇiçekSepeti’nde

Zamandan tasarruf etmenizi sağlayan yemek hazırlama gereçleri her evde bulunması gereken ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Plastik ve yaylı olarak üretilen patates ezici modeli mutfakta daha az zaman geçirmenizi sağlıyor. Ezici yaylı mekanizmayla üretilir ve kullanırken bas bırak şeklinde ezme işlemini yapar. Bu uygulama sayesinde ezme yaparken kolunuz yorulmaz. Yaylı sistem size destek olduğu için kısa sürede patatesleri ezebilirsiniz.

Küçük bir mutfağınız varsa patates eziciyi asma bölümünden duvara sabitleyerek kullanabilirsiniz. İşiniz bittiğinde astığınızda fazla yer kaplamamasını sağlarsınız. Ayrıca canlı renkleriyle mutfağınıza enerji verir.

Katlanabilen patates ezici, yapısı sayesinde çekmecede saklanabilir. Ezme bölümü paslanmaz çelikten üretildiği için kullanışlı olur. Fonksiyonel mutfak aletleri, hayatınızı kolaylaştırırken aynı zamanda lezzetli yemekler yapmanıza da yardımcı oluyor. Çelik ezme bölümü suyla rahatlıkla temizlenebilir ve temizledikten sonra katlayarak kurutulabilir.

Pratik patates ezici geleneksel tasarımlara alternatif olarak üretiliyor. Patates, sebze ve meyvelerin üzerine ileri geri hareketlerle bastırıldığında, metal ezici bölümünden püre haline gelen yiyecekler çıkıyor. Tek bir işlemle istediğiniz kıvamı almanızı kolaylaştırdığı için pratik bir üründür. Fonksiyonel ve ucuz patates ezici seçeneklerini ÇiçekSepeti’nde inceleyebilirsiniz. İstediğiniz ürünleri avantajlı kargo ve adrese teslim fırsatlarıyla sipariş verebilirsiniz.