İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Pate Pouch

Evinizde size can yoldaşı olan kedi dostlarınız varsa veya sokaktaki tüylü dostlarınızın beslenmesine yardımcı oluyorsanız, hiçbir kedinin reddedemeyeceği pate pouch çeşitlerini mutlaka denemelisiniz. Kıyılmış formdaki pate ve jöle ya da sos eşliğinde paketlerde sunulan pouch yaş mamaları, ÇiçekSepeti’ne özel uygun fiyatlarla satın alabilir vakit kaybetmeden sevimli küçüklerle paylaşabilirsiniz.

Lezzetli ve Besleyici Pate Pouch Çeşitleri

Genellikle 85 ve 100 gramlık ambalajlarda bulunan pate pouch çeşitleri, tercih edeceğiniz markanın, ürettiği mamaya göre takviye besin ya da tam besin olarak geçmekte. Takviye besin formunda olan ürünler, hayvansal protein bakımından düşük ancak vitamin ve mineral katkısının yanında nem bakımından son derece zengin. Tüylü dostlarınızın su ihtiyaçlarını gidermelerine yardımcı olurken kuru mama, Barf diyeti, pişmiş et tüketimi gibi süreçlerde, onların mikro besin maddelerini alabilmelerini sağlayan takviye yaş mamalar, taneli veya kıyılmış yapıda olabilir. Tam besin şeklinde geçen yaş mamalar ise büyük oranda hayvansal kaynaklı içeriklere sahip. Et ya da kuru mamalardaki kadar olmasa da protein bakımından, takviye besin ürünlere oranla daha zengin olan tam besin yaş mamalar, vitamin ve mineral açısından hayli başarılı. %80 civarında nem bulunduran tam besin formundaki pate pouch yaş mamalar, kedinizin su gereksinimini de büyük ölçüde karşılar. Ancak siz gerek kuru mama gerekse yaş mama verirken kedilerin kolayca ulaşabilecekleri bir kaba temiz su koymalısınız.

Kedinizle Aranızdaki Bağı Pate Pouch’la Güçlendirin

Seçeceğiniz ürüne göre kedinize, gün içerisinde birden fazla paket verebileceğiniz pate pouch yaş mamaları, standart kuru mamalara göre çok daha lezzetli olduğu için ödül maması olarak da değerlendirebilirsiniz. Evinize yeni gelen ve aranızda henüz sıcak bağlar kuramadığınız tüylü miniklerin size güven duymalarına yardım edebilecek ürünler, kedilerin yaşlarına göre farklı içeriklere sahip. Örneğin, 12 aylığa kadar olan kediler için hazırlanan yaş mamalar, yüksek protein seviyesiyle ve zengin mineralleriyle dikkat çekmekte. 1 yaş ve üstü kediler için formülize edilen ürünlerin protein oranları düşebilirken kedilerin, ilerleyen yaşlarda üriner sistem sorunları yaşamamaları adına bazı mineralleri içermeyebilir. Kısırlaştırılmış kedilere özel hazırlanan yaş mamalar ise yağ oranı azaltılmış, tahıl içeriği hiç olmayan ya da asgari oranda bulunan dengeli protein düzeyine sahip ürünler arasında yer almakta.

Farklı Tatlar Aynı Memnuniyet

Bitkisel proteinler ve çeşitli tahıllarla desteklense de hayvan eti ve hayvan sakatatları içerebilen pate pouch çeşitleri, farklı lezzetler içermekte. Kimi ürünlerde tavuk gibi kümes hayvanlarının et ve türevleri yer alırken kimi ürünlerinde kuzu, sığır ve balık gibi farklı hayvanların etleri bulunmakta. Kıyılmış formdaki pate yaş mamalardan bazıları ciğerli ve ciğer aromalı olabiliyor. Özellikle tavuk ciğerini çok seven ama evde yaşadığı için her zaman tavuk ciğeri tüketmesi uygun olmayan kediler böylesi mamaları rahatlıkla yiyebilirler.

Tabağa ya da mama kabına boşalttıktan sonra kedinizin kısa sürede tüketmesi önerilen yaş mamaları, tüylü dostunuzun ağırlığına ve gün içerisindeki aktivitelerine göre vermelisiniz. Genel olarak bir paketi, kedinizin bir öğününe denk gelen pate pouch çeşitlerini, su içme konusunda inatçılık yapan küçüklerin daha fazla sıvı tüketmesi adına, biraz sulandırarak verebilirsiniz. Özellikle pate ve soslu yaş mamalar, sulandırmaya daha uygun. Satın aldıktan sonra serin ve kuru bir yerde muhafaza etmeniz gereken ürünleri güneş ışığından da uzak tutmalısınız.

Eğer siz de kediniz ve sokaktaki canlar için lezzetli bir yiyecek alternatifi arıyorsanız, ÇiçekSepeti’ndeki pate pouch çeşitlerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünleri ÇiçekSepeti’nden kolayca satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.