İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Paten Aksesuarları ve Ekipmanları

Paten, tanım olarak dört tekerlekli ayakkabı anlamına gelir. Kullanım alanları geniştir. Günlük hayatta herhangi bir yere giderken rahatlıkla kullanılabilir. Profesyonel patencilere özel tasarlanan modeller bulunur. Eğer yeni başlayacaksanız alıştırma patenleri mevcuttur. Alıştırma patenleri özel tasarımlarıyla dengede durmada yardımcı olur ve kullanımı kolaydır. ÇiçekSepeti’nden paten ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

Paten Aksesuar Ekipman Çeşitleri

Paten aksesuar ekipmanları farklı modellerde üretilir. Ürünlerin çeşitli tasarımlara ve özelliklere sahip olması kullanıcıların ihtiyacı olana ulaşmalarına olanak sağlar. Paten eşyaları güvenlik önlemi alınması için üretilir. Tekerlekler üzerinde gidildiğinden denge kaybı gibi durumlarla karşı karşıya kalınması halinde düşülebilir. Düşme gibi durumlarda bedenin hasar görmemesi için ekipman çeşitleri kullanıcıların beğenisine sunulur.

  • Paten kullanırken eklemlerin hasar görmemesi için koruyucu aksesuarlar bulunur. Bunlardan dizlik ve dirseklik olası darbelerin minimum seviyede hissedilmesini sağlarken zedelenmelerin önüne geçer. Bileklikse burkulma gibi durumların yaşanmaması için bileği korur ve güvenli bir sürüş deneyimi için oldukça uygundur.
  • Paten kask çeşitleri kafatasının korunması içindir. Şiddetli çarpmalarda başı darbelere karşı koruyarak sakatlanmaların önüne geçmede yardımcı olur. Üstelik farklı birçok renk seçeneği mevcuttur.
  • Patenlerinizi dilediğiniz yere götürmek için paten taşıma çantaları mevcuttur. Kullanmadığınız zamanlarda çantasında muhafaza edebilir ve ihtiyacınız olduğunda çantasıyla birlikte rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Paten Aksesuarlarıyla Güvenli Sürüş Deneyimi

Paten gibi spor dallarında güvenlik önlemlerinin alınması önemli bir noktadır. Aksi takdirde özellikle alıştırma safhasında vücutta yaralanmalar olabilir. Paten sürmeyi öğrenirken denge kurulana kadar çarpma düşme gibi durumlarla karşılaşılabilir. Bu noktada hasar görmeden kullanmak için kask, dizlik, bileklik ve dirseklik gibi aksesuarlardan yararlanabilirsiniz.

Paten aksesuarları farklı birçok çeşide ayrılır. Yetişkinler ve çocuklar için çeşitli modeller bulunur. Vücutla uyum sağlaması için çocuklarda küçük aksesuarlar kullanılırken yetişkinler için büyük aksesuar çeşitleri mevcuttur. Bunlar, tekli ve takım halinde kullanıcıların beğenisine sunulur. İhtiyacınıza yönelik olarak dilediğiniz aksesuarı tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinden yararlanarak tarzınıza hitap eden paten aksesuar ekipmanlarından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.