Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Patenler

Farklı fonksiyonları ve teknolojik yenilikleri ile öne çıkan Rollerblade paten çeşitleri sayesinde keyifli bir aktive gerçekleştirebilirsiniz. Hem yetişkinlere hem de çocuklara özel olarak üretilen rengarenk paten modelleri, başlangıç aşamasından ileri düzey paten bilgisine sahip sporculara kadar herkese hitap eder. Hız sever sporcuların daha fazla hız kazanmasına yardımcı olan bu patenler, kullanıcıların rahat hareket etmesini sağlayacak şekilde tasarlanır. Ayağa tam oturan yapısı, ayarlanabilir kayışları ve sağlam fren mekanizması ile dikkatleri üzerine toplayan uygun fiyatlı Rollerblade paten çeşitlerini hemen ÇiçekSepeti’ nden güvenle satın alabilirsiniz.

Amacına Göre Çeşitlilik Gösteren Paten Modelleri

Çeşitli fonksiyonlara sahip olan paten çeşitleri, fitness ve urban olarak birbirinden ayrılır. Bu ürün gruplarının içerisinde başlangıç seviyesinden profesyonel sürücülere kadar her sürücüye hitap eden ürün çeşidi bulunur. Urban paten modeli engebeli ve inişli çıkışlı zeminler için uygun olurken, fitness paten modelleri daha çok bisiklet yolu ve sahil kenarları gibi daha düz zeminlerden kullanılmak üzere üretilir. Her iki paten modelinin topuk kısmında sürücünün durmasını sağlayan fren mekanizması bulunur. Bunun yanı sıra ileri düzey kullanıcılar için slalom adı verilen patenlere de yer verilir. Bu ileri düzey paten modelleri hızlanmayı engellendiği için fren mekanizması olmadan tasarlanır. Böylece aralıklı olarak dizilmiş cisimler arasından manevra yaparak kolay sürüş gerçekleştirebilirsiniz.

Hız yapmaya uygun, rampalardan ve yüksek yerlerden rahat bir şekilde atlamak için aggressive ve yüksek hız yapmak için özel olarak geliştirilen stunt paten modelleri de geniş ürün yelpazesinde bulunur. Rollerblade patenlerin amacına ve çeşidine göre farklı tekerlek çapları bulunur. Bu değerler urban patenler için 75-90 mm, fitness paten için 72-92 mm, agresif modeller için 45-59 mm ve son olarak hız pateni için 84-110 cm olarak değişir. Değişen tekerlek boyutlarına göre patenin hangi amaçla kullanılabileceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Hem Görsellik Hem de Kullanım Rahatlığı Sunan Rollerblade Patenler

Spor en eğlenceli hallerinden biri olan Rollerblade paten modelleri, yapılan spordan maksimum keyif alınabilmesi için kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Poliüretan malzemeden yapılan bot bölümü ve botun içinde yer alan ikinci botun iç astarda kullanılan özel kumaş, ayağı terletmez ve ayağın nefes almasını sağlar. Bununla birlikte patenin dış kabuğunu oluşturan plastik kısım hava dolaşımına izin verecek şekilde tasarlanır. Bu özellik sayesinde üst düzey manevra kabiliyetine ve olağanüstü bir rahatlığa kavuşabilirsiniz. Patenlerin astarları konforlu ve uzun süreli kullanım gerçekleştirebilmek için sıcaklık dengeleme sistemiyle de donatılır. Kapalı kalan ayağı sıcaklık değişimlerinden korumak üzere geliştirilen dengeleme sistemi, aşırı ter yüzünden ayak sağlığının bozulmasını engeller.

Paten modellerinde sürtünmenin etkisini azaltmak amacıyla rulmanlar kullanılır. Tekerleklerin arasına takılan bu rulmanlar, Rollerblade tip paten modellerinde her tekerleğin arasına iki tane rulman gelecek şekilde tasarlanır. Patenin dış gövdesini oluşturulan ve skin adı verilen sert plastik ise değiştirilebilme özelliğine sahip. Son olarak kayış kapatma sistemi ile tamamlanan patenleri ayağınıza göre istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Çekirdek yapılı tekerlekleri, topuk freni ve fren sistemi ile diğer modellerden ayrılan Rollerblade patenler, son moda paten teknolojisi ile tüm dikkatleri üzerine çeker.

Şık Tasarımları ile Göz Dolduran Dayanıklı Rollerblade Paten Özellikleri

Farklı modelleri ve renk seçenekleri ile her kullanıcıya hitap eden Rollerblade paten çeşitleri, özel tasarımları ile kendine hayran bıraktırır. Yüksek yol tutuşuna sahip olan patenler dayanıklı yüzeyleri sayesinde uzun soluklu bir kullanım sunar. İlk olarak kaliteli dış yüzeyi ile dikkat çeken bu patenler sayesinde hızını ve performansını artırabilirsiniz. Engebeli yollarda ya da yüksek atlamalarda topuk kısmına gelebilecek darbeyi azaltacak şekilde dizayn edilen tabanlar da büyük ilgi görür. Darbelere ve zedelenmelere karşı kalitesinden ödün vermeyen paten modellerinin aşınmayı engelleyen özel bir yapısı da bulunur. Hem eğlenceli hem de özgürce hareket edebileceğiniz ucuz Rollerblade paten modellerine, ÇiçekSepeti’ nin ayrıcalıklarından faydalanarak hemen sahip olabilirsiniz.