Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Patik

Yetişkinlerin, çocukların ve bebeklerin ayaklarını soğuktan korumak için tasarlanan patikler, geçmişten günümüze en çok kullanılan giyim ürünleri arasında yer alıyor. Hem sıcaklık sunan hem de koruma için kullanılan yumuşak yapıdaki patik modelleri, farklı motif ve renklerde hazırlanıyor. Geçmişte patikler el örgüsü ile yapılırken, günümüzde farklı kumaş yapıları ile seri üretim halinde farklı markalarda yer alıyor. Kolay bir şekilde giyilip çıkarılan ve çorap üzerine de giyilebilen patikler, özellikle soğuk kış aylarında ayaklarınızı sıcacık tutuyor. Günümüzde daha sert taban yapıları ile ayağınızın zeminle ilişkisini azaltan ve ayağınıza zarar verecek maddelerden sizi koruyan patik modelleri, panduf olarak da biliniyor. ÇiçekSepeti’nde çocuk patiği, kadın patiği gibi özel üretim patik modellerini bir arada bulabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. En uygun patik fiyatları ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor!

El Örgüsü Patikler

Yün iplik ile hazırlanan el örgüsü patik modelleri, her dönemin favorisi! Ayağınızın üşümesini engelleyen bu patikler, maharetli ellerde örülüyor ve hem klasik hem de modern tasarımlar ile ayakları süslüyor. Ayaklarınızı sıcak tutmasının yanı sıra, şık bir görünüm de sunan el örgüsü patik fiyatları, diğer patik fiyatlarına kıyasla daha ekonomik oluyor. Makinede ve elde kolayca yıkanabilen, dayanıklı ip yapısı ile tekrar tekrar kullanılabilen el yapımı patikler, büyük küçük herkesin ayağını sarıyor. Özellikle çocuklarının üşüyüp hasta olmasını istemeyen anne ve babalar, çocuk patik modelleri arasında el örgüsü patik çeşitlerini tercih ediyor. Uzun, kısa, babet gibi farklı tasarımlar ile hazırlanan bu patikleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Bütçenize en uygun el yapımı patik fiyatları ve bebek patik ayakkabı gibi özel seçenekler için ÇiçekSepeti’nde detaylı inceleme yapabilirsiniz. Hem sizin için hem de sevdikleriniz için özel olarak hazırlanan patik modelleri, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Bebek ve Çocuk Patikleri

Bebek ve çocuklar söz konusu olduğunda ayak sağlığı büyük önem taşıyor. Özellikle ayakların üşümesi, birçok hastalığa da davetiye çıkarıyor. Bebek patik ayakkabı çeşitleri, anne ve babaların alışveriş sepetlerinden eksik etmedikleri ürünler arasında yer alıyor. Çocuk patik kategorisinde önde gelen markaların dayanıklı ve kaliteli patikleri ile miniklerin ayaklarını sıcak tutarak onları hastalıklardan koruyabilirsiniz. Kız çocuk patik modelleri gibi renkli tasarımları ve eğlenceli desenleri ile çocuk patiği çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve online sipariş yolu ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Çocuk patikleri sadece ayakları sıcak tutmuyor. Taban yapısıyla miniklerin yumuşak ve konforlu adımlar atmasını da sağlıyor. Kaydırmaz, yumuşak ve dayanıklı çocuk patik modelleri, ev ortamında ve kreş gibi okul ortamlarında çocukların ayaklarının rahat etmesini sağlıyor. ÇiçekSepeti’nde bütçe dostu tabanlı patik fiyatları, bebek kaydırmaz patik fiyatları ve onlarca çeşit patik modeli sizi bekliyor. Bütçenize en uygun kız çocuk patik ve kadın patik gibi seçenekleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

Yenidoğanların Ayağını Koruyan Patikler

Yenidoğan bebeğinizin ayaklarını sıcak tutmak sizin için ne kadar önemli biliyoruz. İlk doğdukları günden 6 aylık oldukları güne kadar oldukça hassas bakım ihtiyaçları olan yenidoğanlar için 6 aylık bebek ayakkabısı modellerini ve bebek patik ayakkabı modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Yün, peluş gibi yumuşak malzemeler ile hazırlanan bu patikler ile hem bebeğinizin ayaklarını koruyabilir hem de konforlu adımlar atmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli patikler ile bebeğinizin ayağını sıcak tutarak onu hastalıklardan koruyabilirsiniz. Rengarenk tasarımlara sahip ve içerisinde bebeğinizin hassas cildine zarar veren maddeler olmayan yenidoğan bebek ayakkabısı modelleri şimdi ÇiçekSepeti’nde!