Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Pawise

Evcil hayvanlar için birbirinden renkli ve eğlenceli oyuncaklar ile sevimli dostunuzu şımartabilirsiniz. Aynı zamanda yeni Pawise ürünleri ile tüylü dostlarınızın günlük ihtiyaçlarını karşılamanız çok daha kolay! Sevimli dostlarınızı mutlu edecek Pawise ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor.

Sevimli Dostunuzla Güvenle Gezintiye Çıkın

Köpek, kedi ya da tavşanınızla birlikte yürüyüşe çıkmak yeni sezon Pawise ürünleri ile daha güvenli! Farklı boyutlardaki tüylü dostlarınız için özel tasarlanan tasma modelleriyle keyifli bir yürüyüş yaparken evcil hayvanınız da pek çok riskten korunarak gezintinin tadını çıkarır. Tavşandan büyük cins köpeklere kadar pek çok farklı evcil hayvan için kullanışlı göğüs tasmalarından birini tercih ederek sadık dostunuzla birlikte açık havada daha keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Serbest dolaşan hayvanlar için özel tasarlanan boyun tasmaları ile onların güvenliklerini sağlamaya yardımcı olmanız mümkün. Pawise köpek ışıklı güvenlik alarmı tüm tasma modellerine kolayca takılabilir. Bu sayede köpeğiniz uzaklaşsa da onu rahatlıkla takip edebilirsiniz. Serbest gezen kediler için ise Pawise kampanya ürünleri arasında yer alan çıngıraklı boyun tasması modellerine göz atabilirsiniz!

Farklı İhtiyaçlar için Özel Tasarım Aksesuarlar

İndirimli Pawise ürünleri arasında hamster, kedi ve köpek gibi farklı boyutlardaki evcil hayvanlar için özel tasarım yataklar bulunur. Pawise fiyatları ürünlerin tasarımlarına ve kullanılan malzemelere göre farklılık gösterir. Kedi çadırı ve yumuşak minderli köpek yatağı gibi minik dostunuzun zevkine hitap edecek birbirinden özel ürünleri kolayca seçebilirsiniz!

Sevimli dostlarınızla birlikte eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız uygun fiyatlı Pawise ürünleri tam size göre! Outlet Pawise ürünleri arasında yer alan çekiştirmeli oyuncaklar ya da kuş figürlü kedi oltaları ile evcil hayvanınızla evde kaliteli zaman geçirmeniz mümkün. Ayrıca sevimli dostlarınızın evde yalnız kaldıklarında kendi başlarına eğlenebilecekleri özel oyuncakları da ÇiçekSepeti’nde inceleyebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz!