İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Payot ÇiçekSepeti'nde!

Fransız kozmetik markası olan Payot kaliteli cilt bakım ürünleri üretir. Yüz temizleyici, nemlendirici, bakım kremi, serum gibi ürün çeşitlerine sahip olan Payot farklı yaş gruplarına özel içeriklerle hazırlanır. Etkili bir cilt bakımı için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürünü Payot markası altında bulabilirsiniz. Payot cilt bakım ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Payot Cilt Bakım Ürünü Çeşitleri

Payot Paris ürünleri rutin cilt bakımında ihtiyaç duyabileceğiniz farklı ürün çeşitlerini sizlere sunar. Markanın yüz temizleme ürünlerini her gün düzenli olarak kullanabilirsiniz. Gece ve gündüz kremleri sayesinde cildinizin nem dengesini koruyabilirsiniz. Göz çevresi için özel içeriğe sahip Payot ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Anti-aging etki gösteren ürünleri tercih ederek ince çizgi ve kırışıklık oluşumlarını en aza indirebilirsiniz. Payot marka nemlendirici çeşitleri oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Cilt üzerinde yağlılık hissi bırakmaz ve kısa sürede emilir.

Payot ürünleri arasında bulabileceğiniz peeling çeşitleri sayesinde derinlemesine bir cilt temizliği yapabilirsiniz. Bu ürünlerin yardımıyla cildinizin yağ ve nem dengesini düzene sokabilirsiniz. Sıkılaştırıcı tonik çeşitleriyle canlı ve tazelenmiş bir cilde sahip olabilirsiniz. Gece ve gündüz kremlerini düzenli olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede parlak ve yenilenmiş bir cilt görünümü elde edebilirsiniz. Markanın bronzlaştırıcı nemlendirici çeşitlerini tercih ederek her mevsim bronz bir tene sahip olabilirsiniz.

Kampanyalı Payot Paris Ürünleri

Zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olan marka dudak kreminden güneş koruyuculara kadar farklı içeriklerle karşınıza çıkar. Vücut spreyleri, rahatlatıcı kremler ve vücut yağı çeşitlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Payot fiyat aralıkları ürün çeşidine göre değişiklik gösterir. Krem çeşitleri ile temizleyiciler arasında fiyat farklılıkları olduğunu görebilirsiniz. Kampanyalardan ve Payot online alışveriş fırsatlarından faydalanarak markanın cilt bakım ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Etkili bir cilt bakımı için Payot markalı temizleyici, krem ve serum çeşitlerini birlikte kullanabilirsiniz. Payot markalı cilt bakım ürünlerini ÇiçekSepeti'nden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.