Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Pedigree ÇiçekSepeti'nde!

Evcil hayvan maması konusundaki 100 yıla yakın tecrübesi ile Pedigree markası, kaliteli ve besin değerleri yüksek köpek mamaları ile evcil hayvan sahiplerinin beğenisini topluyor.. Pedigree markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Evcil hayvanınız sevimli bir köpek ise, Pedigree marka köpek mamaları ile tanışmalısınız. Herkesin ulaşabileceği bir fiyat politikası benimseyen Pedigree markası, içeriği zengin köpek mamaları ile sevimli dostlarınızın gelişimine ve mutluluğuna katkı sağlıyor. Besin değeri yüksek Pedigree marka köpek mamaları sayesinde, evcil hayvanınız olan köpeğiniz ile birlikte uzun yıllar geçirebilir ve onun sağlığını koruyabilirsiniz. Siz de uygun fiyatlı Pedigree ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Besin Değeri Yüksek Pedigree Ürünleri

WALTHAM™ Evcil Hayvan Beslenmesi Merkezi'nde üretilen Pedigree marka mamalar, her ırktan ve her yaştan köpek için özenle hazırlanıyor. Hem sağlıklı hem de lezzetli mamalar geliştiren Pedigree markası; tavuklu, sığır etli, sebzeli, kümes hayvanlı, pirinçli gibi birçok çeşidi bünyesinde barındırıyor. Ayrıca köpekler için konserve ve ödül bisküvisi de üreten Pedigree; iyi beslenme sonucunda kemiklerin, sindirim sisteminin, bağışıklık sisteminin ve tüylerin sağlıklı olacağının bilincinde olan bir marka. İndirimli Pedigree ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Pedigree marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Pedigree ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Evcil hayvanınız olan en iyi dostunuzun sağlıklı ve mutlu gelişimi, Pedigree marka mamalarda saklı. Siz de Pedigree ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Pedigree ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.