Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün

Pegia ÇiçekSepeti'nde!

2007 yılında Türkiye’de kurulan Pegia markası, üretim serüvenin en başından itibaren kaliteyi esas alan bir yaklaşıma sahip. Hakiki deri kullanarak tasarladığı ayakkabıları ile Pegia markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Hakiki deri ve kürkü buluşturarak ürünlerini tasarlayan Pegia markası, ilk olarak çizme koleksiyonu oluşturdu. Sonrasında portföyüne bot, günlük ayakkabı ve sneaker modellerini de ekleyen Pegia markası, hem tasarımları hem de konforlu yapısı ile beğeni topluyor. Her mevsim tercih edebileceğiniz Pegia ayakkabılar, tarzınızı güçlendiren en önemli aksesuarlar arasında yerini koruyor. Siz de uygun fiyatlı Pegia ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Modaya Uygun Pegia Ürünleri

Kendine has tasarımları ile Pegia markası, deri ayakkabı alanındaki öncü markalardan biri haline geldi. Ayağınızı sıcak tutan ve sağlıklı adımlar atmanızı sağlayan Pegia, ayakkabılarını tasarlarken trendleri yakından takip ediyor. Renkleri ve modelleriyle modaya uyum sağlayan Pegia marka ayakkabılar, modern ve stil sahibi kadınların tercihi oluyor. Kıyafetlerinizle ve diğer tüm aksesuarlarınızla rahatlıkla kombinlenebilen Pegia markası, vazgeçilmeziniz olacak. İndirimli Pegia ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Pegia marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Pegia ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Konfor ve şıklığı buluşturan Pegia markası ile siz de adımlarınızı ve stilinizi bir adım öne çıkarabilirsiniz. Siz de Pegia ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Pegia ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.