Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Pembe Çiçekler

Çiçeklerin kendine has bir dili olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Pembe çiçekler, hayalleri ve mutluluğu yansıtır. Siz de çiçeklerin etkileyici görünümünden faydalanarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sevgililer Günü, yıl dönümü, doğum günü gibi özel günlerde çiçek aranjmanları ile sevdiklerinizi gülümsetebilirsiniz. Aşkı, mutluluğu, sevgiyi ve samimi hisleri yansıtan romantik aranjmanlarla sevdiğiniz insana anlatarak onu etkileyebilir, özellikle hayalleri anlatan pembe çiçekler ile sevdiklerinizle geleceğe dair umutlar paylaşabilirsiniz.

Özel Kutuda Bahar Çiçekleri

Baharı evinize davet eden pembe kır çiçekleri ile yaşadığınız ortamı renklendirmek ister misiniz? En iyi pembe çiçekler sayesinde içinizden gelen her an sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz! Canlı görünümleri ile enerji veren kutuda pembe çiçekler, sıradan geçen bir günü unutulmaz bir ana dönüştürmanıze yardımcı olabilir.

1-Farklı renklerde sunulan kutulardaki pembe çiçekler her ortama uyum sağlar.

2-Orkide, gül, lilyum çiçekleri ile harmanlanan pembe çiçek çeşitleri baharın coşkusunu yansıtır.

3-Pembe çiçekler,narin görünümleri ile özel duygulara tercüman olur.

4-Turuncu çardak gülleri, yeşil otlar, beyaz lilyumlar ile birleşen pembe çiçekler neşe saçan bir görünüme kavuşur.

5-Kutuda, cam ve porselen vazoda sunulan aranjmanlar her zevke uygun olan aranjmanlar mevcuttur.

Özel gün mesajlarını içeren, kişisel fotoğraflar ile süslenen pembe çiçekler, sevdikleriniz için unutulmaz bir armağandır. Ofis, çalışma odası, evinizin yatak odası, salon gibi mekanlarda kusursuz görünen uygun fiyatlı pembe çiçekler güne mutlu başlamanıza yardımcı olur.

Solmayan Çiçekler ile Unutulmaz Bir Armağan

Pembe çiçek aranjmanları, teraryum tasarımlarında kullanılarak unutulmaz bir armağana dönüşür. Bakım gerektirmeyen ve solmayan pembe çiçekler sayesinde sevdiklerinize özel bir hediye sunabilmeniz mümkün.

 • Sevimli ve eğlenceli figürler ile hazırlanan teraryumlar, sevdiklerinizin yaşadığı mekanlarda modern bir görünüm oluşturur.
 • Vazo ve kutu içerisinde sunulan pembe çiçekler canlı ve taze görüntüsünü uzun süre korur.
 • Solmayan ve yaprakları dökülmeyen pembe çiçek aranjmanları ile sevdiklerinize her gün sevginizi anımsatır.
 • Dekoratif saksılar ve özel mesajınızı içeren çerçeveler ile çiçek buketlerini kişiselleştirebilir olduğu için özeldir.

Bir Kucak Dolusu Mutluluk

Pembe çiçeklerden oluşan buketler, sevdiklerinizin tüm yorgunluğunu üzerlerinden alır. Üzgün ve stresli oldukları bir zamanda pembe çiçek buketleri ile değer verdiğiniz insanların gününü güzelleştirebilirsiniz!

 • Makaron, çikolata ve kekler ile enfes bir armağana dönüşen buketleri, içinizden gelen her an sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz.
 • Özel günleri beklemeden sevdiklerinizin aklınıza geldiği her anda aynı gün teslimat ayrıcalığından faydalanarak sevdiklerinize kucak dolusu bir mutluluk gönderebilirsiniz.
 • Pembe çiçeklerin rüyaları anımsatan görüntüsü ile masalsı bir atmosfer yaratabilirsiniz.
 • Vitray sanatı ile dekoratif hale getirilen cam fanus modellerindeki pembe çiçekler ile sevdiklerinize daha etkileyici görüntüler sunabilirsiniz.
 • Sıra dışı ve özgün tasarımları sevenler için ideal olan bu aranjmanlar ile sevdiğiniz kişiye ne kadar özel olduğunu anlatabilirsiniz.
 • Şık ve çarpıcı bir görünüm sunan bu teraryum seçenekleri tarzınızı yansıtır.
 • Özel işlemler ile dayanıklı hale getirilen pembe güller, sevdiklerinizin yaşadığı mekanı romantik bir atmosfere dönüştürür.
 • Naturel tasarımı sevenler için ahşap ve kütük saksıda sunulan pembe kır çiçeklerini tercih edebilirsiniz.
 • Canlı çiçek bakımında zorlananlar için yapay pembe çiçekleri seçebilmeniz mümkün.
 • Doğalına en yakın şekilde üretilen yapay pembe çiçekler, dekoratif beton vazolar içinde tarz bir görüntü sunar.

Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek, özel günleri kutlamak, beklenmedik bir anda sevinç veren sürprizler yaşatmak için ÇiçekSepeti’nin erişilebilir fiyat aralığı ile sunduğu aranjmanları değerlendirebilirsiniz. Yapay, canlı, teraryumda, vazoda ve buket şeklinde sunulan birbirinden güzel görünen pembe çiçekleri ödeme kolaylığından faydalanarak sipariş verebilir, yaşadığınız günü özel bir kutlamaya dönüştürebilirsiniz. Sevginizi paylaşmanın en güzel yolu çiçeklerdir. Pembe çiçekler ile sevdiklerinize mutluluk verebilir ve günü sıcak bir gülümseme ile aydınlatabilirsiniz!