Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

İnceliğin En Güzel Kokusu: Pembe Güller

Pembe güllerin en güzel halleri, ÇiçekSepeti’nin mis kokulu çiçek aranjmanları içerisinde sizleri bekliyor! Her biri birbirinden etkileyici bu aranjmanlarla sevdiklerinizin en özel günlerinde yanlarında olduğunuzu hissettirecek zarif pembe gül tasarımları seçebilir, onların yüzlerinde güller açtırabilirsiniz.

Pembe Güllerle Hazırlanan En Güzel Aranjmanlar

Pembenin en güzel tonlarını yansıtan pembe gül çeşitleri, ÇiçekSepeti’nin zengin ürün yelpazesi içerisinde farklı tasarımlarla bir araya geliyor. Özenle hazırlanmış çiçek kutuları içerisinde, çeşitli tasarımlarla özelleştirilmiş saksı ve vazolar ile birlikte ya da kucak dolusu gül buketleri olarak sunulan bu tasarımları tüm sevdikleriniz için seçebilir, dakikalar içerisinde siparişinizi verebilirsiniz.

Pembe güller masumiyetin en kibar dışa vurumlarından biridir. Özellikle sevdiğine açılmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan pembe güller, yüzlerce farklı tasarım ile hazırlanılarak sunulabilir. Bu sayfada yer alan dizaynlardan seçerek mutlu etmek istediğiniz herkes için satın alabileceğiniz pembe gül aranjmanları içerisinde birçok farklı model ve tarzda gül tasarımları bulunuyor. Bunların içerisinde yalnızca güller ile hazırlanan tasarımların yanında farklı çiçekler ile bir araya getirilerek oluşturulan tasarımlar da yer almakta. Şehrin en yetenekli çiçek tasarımcılarının hünerli ellerinden çıkan bu tasarımlar ile biricik sevgilinize unutulmaz bir jest planlayabilir, onu ne kadar çok sevdiğinizi utangaç pembe güller ile ilan edebilirsiniz.

Anneleriniz için mutlu eden bir jest yapabilir, Anneler Günü veya annenizin doğum gününe ek olarak içinizden onu gülümsetmek geldiği her an bir buket pembe gülü ona gönderebilirsiniz. Sizin için değerli olan arkadaşlarınız, aile bireyleriniz, iş ilişkisi içerisinde olduğunuz kişiler için etkileyici bir gül tasarımı seçebilir, en zarif çiçeklerden biri olan pembe güller ile ince düşünülmüş sürprizler sunabilirsiniz.

Geçmiş olsun mesajınız ile moral vermek istediğiniz yakınlarınıza, hatalarını telafi etmek için özür dilemek istediklerinize ve teşekkür etmek istediğiniz sevdiklerinize pembe rengi ile tüm sevgisini gözler önüne seren solmayan güller ile hazırlanmış bir tasarım gönderebilirsiniz.

Onu, Güne Neşe Katan Pembe Gül Aranjmanları ile Gülümsetin

Sizin için çok özel olan o kişiye göndermek için seçtiğiniz çiçeğinizin de özel olmasını istiyorsanız ÇiçekSepeti’nin Pembe Gül sayfası içerisinde yer alan kişiye özel tasarımları tercih ederek sevdiklerinize yalnızca onlar için hazırlanmış bir sürpriz sunabilirsiniz. Bu tasarımlar farklı harf, metin ve görsel detaylar ile özelleştirilen aranajmanlardan oluşmaktadır. Harf şekilli zarif çiçek kutuları içerisinde hazırlanan pembe güller, yuvarlak veya kare formlu çiçek kutuları içerisinde pembe güller ile oluşturulmuş harfler, fotoğraf baskılı vazo ve saksılar isim isim yazılabilen materyaller içerisinde sunulan pembe gül tasarımlarını sipariş verebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak tüm çiçek aranjmanlarını gönderirken kart notunuzu ekleyebilir, çiçeklerinizi sözcüklerle süsleyerek tüm duygu ve düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz.

Pembe gül fiyatları, seçmiş olduğunuz aranjmanın modeline, büyüklüğüne ve içerisinde yer alan farklı çiçeklere göre değişiklik gösterir. Ancak ÇiçekSepeti’nin Pembe Gül koleksiyonu içerisinde her zevke ve bütçeye uygun çiçek aranjmanı alternatifleri yer almaktadır.

Siz de sevdiklerinize pembe gül göndermek istediğiniz her an ÇiçekSepeti’nin yüzlerce çiçek aranjmanı alternatifini inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Cep telefonu, tablet veya bilgisayarlarınız üzerinden dakikalar içerisinde pembe gül seçiminizi yapabilir, kaliteli ve güvenilir çiçek siparişi verebilirsiniz. Siparişlerinizi aynı gün teslim edilecek şekilde veya ileri bir tarih ve saat aralığında teslim edilmek üzere planlayabilirsiniz.

İlişkili Kategoriler: