İPTAL

Pembe Sevda Kek Buketi

Ürün Detayları
Pembe Beyaz Küçük Kalp Kek : 24 Adet Kırmızı meyveli truf : 20 Adet Çikolata Kaplı Kakaolu Truf Kek : 23 Adet Sütlü Çikolatalı Fıstıklı Lokum : 8 Adet Frambuazlı Gül Kek (yeni) : 1 Adet Kırmızı Büyük Boy Kalp Kurabiye : 1 Adet

Seni seviyorum demek hiç bu kadar lezzetli olmamıştı. Pembe Sevda Kek Buketi, beyaz seramik vazoda 24 adet pembe beyaz frambuazlı kalp kek, 20 adet kırmızı meyveli truf kek, 15 adet karışık granüllü truf kek, 8 adet beyaz çikolatalı truf kek, 8 adet lokum ve üzerinde Seni Seviyorum yazılı 1 adet frambuazlı gül kekten oluşuyor. Ona en son ne zaman aşkınızı haykırdınız. Onun yüzündeki o mutluluk ifadesini, gülüşündeki mutluluğu en içten hali ile hissetmeye ne dersiniz? Bonnyfoodların en lezzetli kekleri ile artık bu çok daha kolay. Pembe Sevda Kek Buketi sayesinde en sevdiğinize, sevginizi haykırmak için lezzetli bir sürpriz yapabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek yalnızca birkaç tık uzağınızda.

24 adet pembe beyaz kalp kek, 20 adet kırmızı meyveli truf, 15 adet karışık granüllü truf, 8 adet beyaz çiko truf, 8 adet lokum, 1 adet frambuazlı gül kek.

Ürün Kodu: gr1472

Yorumlar (3)

  bugüne kadar ciceksepetinden vermis oldugum siparis teslimatinda hic birsekilde sorun yasamama ragmenbu siparis teslimatinin cok uzun sürdügünü belirtmek istedim. Sabah erken saatlerinde siparisi vermis olmama ragnem siparisim gün sonunda teslim edildi, üstelik birde ayrica ürün teslimat bedeli tahsil edildi. bu durumda ya ürün öglen saatlerinde teslim edilmis olmasi gerekirdi yada ayrica ürün teslimat bedeli tahsil edilmemis olmasi gerekirdi. teslimat konusunda bu seferki siparisimde hic memnun kalmadim. bu sikayetiminde pel dikkate alinacagini zannetmiyorum.

  ajda tavukcu

  Kaliteli ve lezzetli ürünler. Öğlen 12de verdiğim sipariş 3 buçuk saat içinde teslim edildi. Başarılı

  Görkem Yağtu

  Teslimat okey ama hala üyeliğimdeki sorunla ilgili dönüş yapılmadı

  Ebru BUDAK