İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Pendik ve çevresinde çiçekçi mi arıyorsunuz ?

Çiçek Sepeti'ndeki yüzlerce ürün arasından dilediğinizi seçip siparişinizi verin, hızlı çiçekçiniz Ciceksepeti.com siparişinizi aynı ya da dilediğiniz gün, tazehaliyle teslim etsin.
Pendik ve çevresine çiçek siparişinizi ister internet sitesinden, isterseniz de 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak kolayca verebilirsiniz. Bayram ve tatil günleri de Çiçek Sepeti siparişlerinizi teslim etmek, sevdiklerinizi sevindirmek için yanınızda. Yılın 365 günü, 24 saat dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Çiçek Sepeti'ndeki yüzlerce üründen dilediğinizi seçin, siparişiniz bu yoğun İstanbul trafiğinde Pendik’e aynı gün içerisinde, aynı tazeliğinde teslim edilsin. Size gelecek teslimat SMS’iyle siz de bu yoğunlukta sevdiğinizi kolayca ve uygun fiyata sevindirmenin tadını çıkarın.

İstanbul'un köklü ve gelişmiş ilçelerinden Pendik, doğal güzelliklere sahip olmasıyla ve bir sahil ilçesi olmasıyla birçok farklı çiçeğe ev sahipliği yapar. Sahip olduğu değerleri ile İstanbul'un özel ilçelerinden biri olan Pendik'in bütün çiçekleri ÇiçekSepeti'nde! Siz de Pendik çiçek siparişi konusunda avantajlı fiyat ve kaliteli hizmet için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir ve sevdiklerinizi mutlu etmek için verdiğiniz çiçek siparişlerinin aynı gün içerisinde alıcısına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti, geniş ve tecrübeli dağıtım ağı ile Pendik'in bütün semt ve köylerine aynı gün içinde kusursuz bir şekilde teslimat gerçekleştirir. ÇiçekSepeti sayesinde Pendik'e bağlı olan Ballıca, Emirli, Göçbeyli, Kurna ve Kurtdoğmuş gibi köylere çiçek gönderebilirsiniz. Sevdiklerinizi Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı ya da bayramlarda mutlu etmek için Pendik'in en kaliteli ve taze çiçeklerine ÇiçekSepeti sayesinde ulaşabilirsiniz.

İstanbul Pendik Çiçekçileri

Pendik ilçesi İstanbul'un en eski yerleşim yerlerinden biri olarak sahip olduğu yeşil alanlar ile ön plana çıkan bölgelerden birisidir. Kültür-sanat ya da tarihi değerler anlamında da insanlara çok şey vadeden bu ilçenin kökeni M.Ö. 5000'e kadar dayanmaktadır. Bu tarihi ilçe, İstanbul Boğazı ile Sakarya Nehri arasında yer alan ve jeopolitik açıdan öneme sahip olan bir yerleşim yeri olduğu için çok fazla el değiştirmiş ve kültürel açıdan zengin bir geçmişe sahip olmuştur. Pendik'in sahip olduğu birçok tarihi ve doğal güzellik arasında Pavli Adası, Bizans Manastırı, Fransız Katolik Kilisesi, Kubbeli Sarnıç, Silindirik Sarnıç, Sultan Konağı, Aydos Kalesi, Gözdağı Korusu ve Ömerli Barajı gibi yerler öne çıkmaktadır. Zengin bir yeşil alana sahip olan bu ilçede birbirinden güzel ve renkli çiçekler yaşar. Pendik'te bu çiçekleri bulabileceğiniz çok sayıda çiçekçi vardır. Birbirinden güzel ve kaliteli türdeki çiçek çeşitlerine bu mağazalardan ya da dilerseniz online olarak ÇiçekSepeti üzerinden tek tıkla ulaşmanız mümkündür. ÇiçekSepeti, Pendik çiçekçileri arasında en iyi hizmet sunan mağazalara ulaşmanızı ve Pendik’e çiçek göndermek konusunda en hızlı hizmeti almanızı sağlar.

ÇiçekSepeti Pendik'te!

Türkiye’nin en büyük online çiçek mağazası ÇiçekSepeti, Pendik aynı gün teslim çiçek hizmeti konusunda nitelikli bir hizmet sunar ve bütün siparişlerinizi bir gün içerisinde sevdiklerinize ulaştırır. ÇiçekSepeti, size en yakın çiçekçi dükkanına ulaşmanız konusunda 7/24 yardımcı olur. Kaliteli hizmetleriyle müşterisini memnun eden ÇiçekSepeti Pendik ilçesine online sipariş ile çiçek gönderimi için en uygun fiyatları müşterilerine sunar.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.