İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Penguen ÇiçekSepeti'nde!

Yerli firmalar arasında özellikle termos ürünleri ile tanınan Penguen, 1995 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde üretime devam ediyor. Farklı boyut ve tasarımlarda termosların yanı sıra mutfağınız için ihtiyaç duyduğunuz pek çok yardımcıyı da sizlere sunan Penguen ürünleri, kaliteyi her zaman ilk koşul olarak belirliyor. Genel olarak termos ürünleri ile tanınmasının yanında tencere setleri, bıçak, rende, kıyma makinesi ve kek kalıbı gibi onlarca kategoride zengin bir mutfak ürünü çeşitliliğine sahip. Penguen fiyatları ürünün yer aldığı kategoriye göre farklılık gösterebiliyor.

Mutfakta ihtiyaç duyduğunuz pek çok ürün için Penguen kaliteli ve modern tasarımlara sahip ürünler sunuyor. Modern mutfakların sade çizgilerine uyum sağlayan eşsiz tasarımları ile Penguen, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bir ürün yelpazesine sahip. Üstelik uygun fiyatlı Penguen ürünleri ile kaliteli ve yenilikçi tasarımlar her ev için ulaşılır kılınıyor. Özellikle uzun saatler içeceklerinizin ısısını koruyabilen termos ürünleri, küçük ve büyük boyutta zengin seçenekleri sayesinde her kullanıcının ihtiyaçlarına karşılık verebilen seçenekler içeriyor. Yeni sezon Penguen ürünleri ise mutfak tasarımının güncel çizgilerini takip eden dizayn ayrıntılarını taşıyor.

Dayanıklı Yapıları ile Penguen Ürünleri

Piknik, doğa gezisi veya kamp gibi birçok etkinlikte içeceklerin ısısını koruyabilmek büyük bir önem taşıyor. Özellikle çay gibi sıcak içeceklerin ısısını uzun süre koruyabileceğiniz Penguen Avcı Termosu 0,7 L modeli, kolay taşınabilme özelliğine de sahip. Üzerinde yer alan kancalı askı sistemi ile kolaylıkla omzunuza asabilir veya küçük boyutu sayesinde çantanızda taşıyabilirsiniz. Kullanıcıların doğada diledikleri gibi soğuk veya sıcak içecekler taşıyabilmesi için özel vakum teknolojileri ile tasarlanan Penguen termos modelleri, 5 L gibi büyük kapasiteler sunan ürünler de içeriyor. Üstelik avantajlı bir alışveriş için Penguen kampanya ürünlerini takip edebilir, bütçeniz için oldukça uygun bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Termos, mutfak ürünleri ve tekstil gibi birçok alanda kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri ile hizmet sunan Penguen, gündelik yaşamınızda vazgeçemeyeceğiniz ürünler sunuyor. Ayrıca outlet Penguen ürünleri ile fırsatlı bir alışveriş yapabilir ve kaliteye uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Birbirinden özel indirimli Penguen ürünleri için ÇiçekSepeti'nde yer alan yüzlerce seçenekten size hitap eden ürünleri sepetinize ekleyerek, online alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.