Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Peştemaller

Siz de modern yaşama otantik esintiler vermek ister misiniz? Önceleri hamamlarda kullanılan peştemal, geleneksel tarzıyla farklı türler arasında yer alıyor. Bazı yörelerde iş yaparken tercih edilen giysi, ince dokumasıyla terletmez kumaşlardan üretilir. Günümüzde hamam, sauna ve plajlarda kullanımı yaygınlaşan peştemal havlu, ev tekstilinin önemli parçaları arasında yerini almayı başarıyor. Geleneksel dokumacılıkta önemli bir yere sahip olan kumaş dokusu, satın alımlardaki payının artmasını sağlıyor. Pamuk, keten, bambu ve viskon gibi farklı kumaşlardan elde edilen ürünler, inceliği sayesinde tercih ediliyor. 

Peştemal ile Sağlığın Buluşması

Farklı kullanımlar için üretilen peştemal modelleri, pamuk ve keten kumaşların sağlıklı yapısına sahiptir. Sadece pamuk ve kök boya ile dokunan modeller, kalitesi ve iplikleriyle uzun yıllar dayanıklı yapıda oluyor. Su emme oranı yüksek olan peştemal bornoz tasarımıyla banyo keyfinizi üst seviyelere çıkarmayı başarıyor. Kolay kuruma ve az yer kaplama kolaylığı sağlayan ürünler, hem el tezgahlarında hem de fabrikasyon olarak dokunabiliyor. Özellikle suyla temasın yoğun olduğu deniz kenarları için tasarlanan plaj peştemal, zarif çizgileriyle dikkat çekiyor. Çantalara katlanarak konduğunda minimum yer kaplayarak kullanım kolaylığı oluşturuyor. Ev kullanımı için sade ve çizgili desenlerin hakim olduğu peştemal banyo havlusu seçimleriniz için ÇiçekSepeti üzerinden sipariş verebilirsiniz. 

El Dokuması Peştemal Modelleri

Kişisel kullanıma uyarlanan farklı peştemal çeşitleri, teknolojinin imkanlarıyla geniş bir çeşitlilikle donatılıyor. Baş ve vücudu sarmak için ikili olarak üretilen peştemal hamam seti, sauna ve masaj salonlarında kullanım için idealdir. Farklı renk ve boyutlara sahip modeller her zevke uyumludur. İki adet vücut havlusu ve baş havlusundan oluşan peştemal seti, pamuk dokusuyla yumuşaklık oluşturuyor. Siz de sevdikleriniz ve kendi kullanımınız için tercih edeceğiniz peştemal takımı modellerinde farklı alternatifler bulabilirsiniz. 

En İyi Peştemal Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Klasik ve modern çizgilerin harmanlandığı otantik esintilere sahip peştemal fiyatları, malzeme detaylarına bağlı olarak geniş bir fiyat aralığında sunuluyor. İnce dokusu ve çabuk kuruma özelliği ile her ortama uygun olan modeller, ÇiçekSepeti peştemal satın al butonu sayesinde hızlı alım imkanı sağlıyor. Her kullanıma ve zevke göre farklı fiyatlarda olan peştemal set ürünleri canlı renkleriyle dikkat çekiyor. Siz de en güzel peştemal çeşitlerine ÇiçekSepeti online alışveriş avantajları sayesinde kolaylıkla olarak sahip olabilirsiniz.