Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Philips

Sahip olduğu güçlü özellikleri ile günlük yaşamınızı kolaylaştıran çözümler üreten Philips, teknolojinin bütün alanlarında faaliyet gösteren kaliteli ürünlerini ÇiçekSepeti’nde sizler için bir araya getirdi!

Kaliteli ve ileri teknoloji ürünleri ile hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz cihazlar üreten Philips ürünlerini ÇiçekSepeti’nden inceleyebilir, kişisel bakımdan ev elektroniğine, ev ve iş yerlerinizde severek kullanacağınız tüm ürünlere detaylı olarak bakarak satın alabilirsiniz.

Adından Söz Ettiren Philips Ürünleri

Mutfakta geçirilen zamanı kısaltarak daha eğlenceli ve pratik hale getirebilecek çözümleri, çalışma hayatına kolaylık sağlayacak cihazları ve tüm ev ihtiyaçları için yardımcı olacak ürünleri ile uzun yıllar boyunca eğitimden eğlenceye tüm alanlarda değer yaratan tasarımlarını sunan Philips, farklı bütçelere uygun alternatifleri ile de her evin kapısını çalmayı hedefliyor.

ÇiçekSepeti’nin indirimli Philips ürünleri içerisinden, markaya ait birçok ürünü ve bu ürünler ile birlikte kullanılabilecek uyumlu aksesuarları bulabilir, uygun fiyatlı Philips ürünleri içerisinden dilediklerinizi dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün türüne ve modeline göre değişiklik gösteren philips fiyatları ile bütçenize uygun tercihler yapabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nin Philips sayfasından Philips Daily Collection HD2590/90 Ekmek Kızartma Makinesi çeşitlerini inceleyebilir, pazar kahvaltılarının keyfini sürerken kullanabileceğiniz bu ürünle aynı zamanda mutfağınıza şıklık da katabilirsiniz. Philips Avent SCF870/22 2'si 1 Arada Buharlı Pişirici ve Blender modelleri ile yemek yapmak için geçirdiğiniz süreyi eğlenceli bir ana dönüştürebilir, bunlara ek olarak önceden sahip olduğunuz Philips cihazlarınız için değiştirilebilir birçok parçayı ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

Siz de dilediğiniz her an Philips’in kampanyalı ürünlerini satın almak için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilir, yeni sezon ve Outlet Philips ürünlerinin siparişini online alışveriş ile kapınıza teslim edilecek şekilde verebilirsiniz.