Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Philips Avent Biberon ÇiçekSepeti’nde!

Philips Avent Natural biberon, bebeğini hem emzirmek hem de biberonla beslemek isteyen anneler için tasarlandı. Anne göğsüne benzer yapıdaki yumuşak biberon emziği, doğal kavramayı teşvik edip anne göğsünün verdiği hissi taklit ederek emzirme ve biberonla besleme arasında geçiş yapmayı hem sizin hem bebeğiniz için kolaylaştırır.

Online alışverişe özel indirimli Philips Avent biberon çeşitleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Philips Avent biberonlar ayağınıza gelsin.

Anne Titizliğindeki Philips Avent Biberonlar

Philips Avent Natural biberon, Anne göğsüne benzer geniş biberon emziği, doğal kavrama etkisi oluşturur. Anne göğsü hissini taklit etmek için tasarlanmış yumuşak biberon emziğidir. Koliği ve rahatsızlığı azaltması için tasarlanmış antikolik valfe sahiptir. Bebeğinizin kolayca kavramasına yardımcı olmak için şekillendirilmiştir. Temizlemesi ve hazırlaması kolaydır.

Doğal kavrama etkisi bulunur. Bebeğinizin anne göğsünü kavrar gibi kolayca kavraması için tasarlanan, anne göğsüne benzer şekildeki geniş biberon emziği, emzirme ve biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştırır. Philips avent ultra yumuşak emzik, ultra yumuşak biberon emziği, emzirdiğiniz bebeğinizi herhangi bir sorun yaşamadan biberonla beslemek istediğinizde, olabildiğince doğal yöntemler kullanmak işinizi kolaylaştırır. Bu yüzden anne göğsü hissini taklit edecek şekilde tasarlanan, ultra yumuşak dokulu bir biberon emziği Philips Avent, hem ebeveynleri hem de bebekleri mutlu ediyor.

Philips Avent biberon çeşitleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Philips Avent biberonları kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.