İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Photo Print Ürünleri

Yazıcılar, iş hayatı ve günlük hayatın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Photo Print, yazıcılarınız için gerekli olan toner ve kartuş ihtiyacınızı karşılayan sektöründe öncü markaların başında gelir. Printer satın aldıktan sonra sürekli bir ihtiyaç haline gelen kartuş çeşitleri indirimli Photo Print ürünleri arasından satın alabilir, yazıcının modeline göre kolaylıkla renk seçimi yapabilirsiniz.

Yazıcınıza Uygun Photo Print Ürünleri

Kullandığınız yazıcıya uygun Photo Print ürünlerini bulmanız için yazıcınızın marka ve modelini bilmeniz önem taşır. Bütün yazıcılarda hangi tip kartuşla çalıştığını gösteren bilgiler bulunur. Ayrıca internette, yazıcınızın markasına uyan kartuşların olduğu listelere rastlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti Photo Print kampanya ürünleri arasında kendi yazıcınızın markasıyla satılan ürünleri bulmanız mümkün! Böylece en iyi fiyatla kartuş veya toner ihtiyacınızı karşılamış olursunuz. Marka ve modellere özel olarak üretilen kartuşlar için arama yaparken ürün özellikleri kısmına bakabilirsiniz. Örneğin; Lexmark printer’ınız varsa, Photo Print Lexmark Yazıcılar İçin Bitmeyen Kartuş gibi modellere göz atarak yazıcınızın modeline uygun kartuşları satın alabilirsiniz.

Çok değişik şekillerde ve teknolojilerde üretilen printer’ların kartuş çeşitleri de farklıdır. Tasarımları ve renkleri değişse de çalışma prensipleri temelde 3’e ayrılır. Nokta vuruşlu yazıcıların kartuşları “Nokta vuruşlu yazıcı kartuşu” olarak geçer, kimi zaman “yazıcı şeridi” olarak da tanımlanır. Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda tonerden mürekkep püskürtme yöntemi ile yazıların ya da resimlerin kağıda çıkması sağlanır. Lazer tipi yazıcılarda ise fotokopi makinesi ile aynı çalışma sistemi bulunur. Eğer çok fazla çıktı almak gerekirse lazer tipi yazıcılar tavsiye edilir. Mürekkep püskürtme tipi yazıcılar daha çok ev tipi kullanıma uygundur. Tüm bu kartuş modellerini bulabileceğiniz Photo Print fiyatları, ürünlerin özellikleri ve renklerine göre değişkenlik gösterir. Ürünler arasında karşılaştırma yaparak daha net karar verebilirsiniz.

Outlet Photo Print ürünleri ya da yeni sezon Photo Print ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Siz de uygun fiyatlı Photo Print ürünleri sipariş etmek istiyorsanız hemen mobil uygulama üzerinden veya web sayfasında sipariş oluşturabilir, hızlı gönderim avantajlarından yararlanarak kartuşlarınızı yedekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.