Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Pia Baby ÇiçekSepeti’nde!

1979 yılından beri bebek ve çocuk ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Pia Baby, tescilli markası ile 2019 yılında sektörel tecrübesini kullanarak kişiye özel tasarlanmış bebek ürünleri imalatına başlamıştır.

Pia Baby, en beğenilen bebek ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Bebeğiniz Kadar Özel Tasarımlar

Kişiye özel tasarladığı ürünlerinde, her zaman daha iyisini yapmak hedefiyle ve önce sağlık mantalitesi ile hareket eder. Markanın ürünlerinde kullandığı boyaların tamamı su bazlı pigment boyalar olmakla birlikte Eko-Teks sertifikasına sahiptir. Kullanılan kumaşlar 100 % pamuk compact penyedir. Ürün çıtçıtları nikel içermez. Tüm üretim sürecinde bebeklerin ihtiyaçlarını ve sizlerin taleplerini göz önünde bulundurarak üretilmesini sağlamak amacıyla titizlikle çalışan Pia Baby ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Hastane çıkışları, zıbınlı ve tulumlu setler, çıtçıtlı body’lerin yanı sıra battaniye ve yastıkları da içeren geniş ürün yelpazesinde aradığınız ve bebeğinizin ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri barındıran Pia Baby, tüm ürünlerinde bebeklerinizin cildine dost malzemeler kullanıyor.

Şık ve cilt dostu Pia Baby ürünlerini incelemek, bebeğinizin ihtiyacına en uygun ürünü bulmak için hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz. Hayatınızı pratikleştirecek ve bebeğinizi güvende tutacak Pia Baby ürünlerine online alışverişe özel ÇiçekSepeti indirimleriyle sahip olmak için alışverişinize başlayın, evinizin konforunda sepetinizi doldurun ve siparişinizi oluşturun. Alışverişinizi kapınızın önüne teslim edilecek şekilde tamamlayın!