Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Piercing Malzemeleri

Aksesuar kullanımı için tercih edilen bölgeler gün geçtikçe değişiyor. Kulak memesine takılan küpelerin yerini artık vücudunuzun farklı yerleri almaya başlıyor. Farklı tarz ve renklerde ister şık ister çılgın piercing modelleri kişiliğinizi ve zevkinizi yansıtıyor. Kulağın yalnızca meme kısmı değil tragus gibi kulak kıkırdağından oluşan kısımlarına da aksesuarlar kullanabilirsiniz. Piercing seçimlerinde kullanılan materyal önem taşıyor. Yara ya da iltihap gibi problemler yaşamamak için malzemesi kaliteli ürünler seçmeye dikkat edilmesi gerekiyor. Sevdiklerinize klasik küpe ve kolye hediyelerinin yanında şık tasarımlı piercingler hediye edebilirsiniz. Farklı renklerde seçimler yapabilir veya taşlı seçeneklerde bulunabilirsiniz. Geniş model seçenekleriyle tarzınıza yakışacak piercingleri uygun fiyat ve aynı gün teslimat ile ÇiçekSepetin’den sipariş verebilirsiniz.

Piercing Modelleri

Modelleri kullanım yerlerine göre değişkenlik gösteren piercinglerin şık modellerini bulmak mümkün. Fakat aykırı bir ruha sahipseniz, figürlü piercing modellerini de tercih edebilirsiniz. Örneğin ucunda sarkan ilginç hayvan figürlü piercing veya bitki motifli piercingler kullanabilirsiniz. Kulak piercing tercihlerinde kullanacağınız bölgeye göre zirkon taşlı piercing veya kristal taşlı piercing seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Havalı ve şık görüntü sağlayan tragus piercingleri farklı renklerde satın alabilirsiniz. Kırmızı, sarı, turuncu veya metalik renkler tercih edebilir. Popülerliği yüksek olan göbek piercing tercihleri ise azımsanmayacak kadar fazla çeşitler ile karşınıza çıkıyor. Sallantılı modellerinden klasik modellerine her çeşit bulmak mümkün. Özellikle yaz aylarında sallantılı modeller oldukça şık ve tarz bir görüntü oluşturuyor. Toplu göbek piercing modelleri taşlı, taşsız gold veya gümüş olarak farklı seçeneklere sahip. Kaş piercingleri ise daha uçarı modellerle hem kadınların hem de erkeklerin beğenebileceği şekilde tasarlanıyor. Farklı renkler ve tasarımlar tercih edebilir, günlük kıyafetinize göre seçim yapabilirsiniz. Yine kulaklarınız için septum modelleri farklı boyut ve renklerde zevkinize göre tercihte bulunabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz için dilerseniz sevdikleriniz için ÇiçekSepeti’nden siparişlerinizi verebilir, gününde teslimat özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Hediyelik Takı: Piercing

Hediye alacağınız zaman takı seçimi ilk akla gelen alternatif oluyor. Takı seçerken standart hediyelerin dışına çıkaracak birbirinden farklı piercing seçeneklerine göz atabilirsiniz. Eğer herhangi bir piercing deliği mevcut değilse, deliksiz yapıştırma fake hızma da şık görünüm sağlar. Piercing deliklerine sahip olan yakınlarınıza mevcut konumuna göre seçimler yapılabilir. Kristal taşlı titanium kırkırdak burun halkası şık bir seçenek olabilir. Zirkon taşlı göbek piercing tercihi hem şık hem farklı bir hediye seçeneği olabilir. Materyal olarak Çelik piercing tercih edecek olursanız hem cildinizde alerjenik bir iz bırakmaz hem de kararma sorunu ile karşılaşmazsınız. Çizgilerin dışına çıkarak doğal taş piercing tercih edebilir, hediye edeceğiniz kişi için farklılık yaratabilirsiniz. Takı hediye etmek karşınızdaki kişiye verdiğiniz önemi gösteriyor. Fakat klasik bir seçim yapmak yerine alışılmışın dışına çıkarak farklı renk ve modellerde piercingleri ÇiçekSepeti’nden sipariş verebilir, hediyelerinizde fark yaratabilirsiniz.

Farklı Renk ve Seçenklerde Piercingler ÇiçekSepetinde

Sevdiklerinize farklılık yaratacak hediyelik piercingleri seçerken görüntüsü ve materyali yanında kullanışlı olması önem arz eder. Uzun ömürlü kullanım, piercingler için tercih sebebi oluyor. Titanium piercing materyal açısından tercih edilebilir. Titaniumlar kararma yapmaz, alerjenik reaksiyon vermez. Göbek piercing titanyum materyali, septum veya tragus için de aynı maddeden işlenmiş seçeneklere göz atabilirsiniz. Modası hiç geçmeyen kulak piercingleri tercih ederken her kıyafete uyum sağlayacak altın veya gümüş seçeneklerine göz atabilirsiniz. Pembe kristal taşlı Titanyum Cerrahi çelik Tragus kıkırdak modelleri farklılık sunuyor. Seçim yaparken tarzınızı yansıtacak modellere göz atabilirsiniz. Alışılmışın dışında farklı modellerde piercingleri ÇiçekSepeti üzerinden ücretsiz kargo ve hızlı teslimat seçeneklerinden yararlanarak siparişlerinizi verebilirsiniz.