Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Pilates ve Yoga Aksesuarları

Bedenin ve ruhun dengesini bulması için uygulanan ve etkili bir spor olmanın yanında bir yaşam biçimi olarak da benimsenen pilates ve yoga için çeşitli aksesuarlar kullanılır. Top, esneme bantları, mat gibi ürünlerde oluşan ekipmanlarla sporunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. Yoga ve pilatese uygun kıyafetler de tercih ederek performansınızı yükseltebilirsiniz. Pilates ve yoga ekipmanlarını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz

Pilates Setinden Neler Bulunur?

Kasları güçlendirmeye ve esnekliğini artırmaya yardımcı olan pilates bir mat üzerinde çalışır. Pilates seti içinde yer alan ana malzemelerden biri matlardır. Setteki her bir malzeme pilatesi daha kolay yapmanızı sağlar. Pilates setlerinde büyük ve küçük toplar bulunur. Bu toplarla bel, sırt ve bacak hareketlerini çalışabilirsiniz.

Pilates setlerinde yer alan bir diğer malzeme esneme bandıdır. Bazı hareketleri bu bantlar yardımı ile zorlanmadan yapabilirsiniz. Minder, pilates çemberi, atlama ipi, el yayı, twister, dambıl da pilates setlerinde yer alan temel malzemelerdendir.

Yoga Performansını Artıran Ekipman Çeşitleri

Başlangıç, orta ve ileri seviye yoga çalışmaları için özel olarak üretilen ekipmanlar performans yükseltme açısından oldukça önemlidir. Yoga aksesuarı çeşitleri arasında yoga matı, ayakkabı, kas bandı, kayış, meditasyon minderi, bilek ve dirsek pedleri bulunur.

Yoga ekipmanı almadan önce seviyenizi doğru belirlemeniz gerekir. Seviyenize uygun olmayan malzemeler sakatlık riskini artırabilir. Vücudu saran esnek kıyafetler ve kaliteli ekipmanlar kullanarak keyifli bir yoga deneyimi yaşayabilirsiniz. Dayanıklı ve konforlu yoga aksesuarları sayesinde kaslarınızı verimli biçimde geliştirebilir ve esneklik kazanabilirsiniz.

Pilates ve Yoga Ekipmanları ÇiçekSepeti’nde

Tüm vücudun senkronize biçimde çalışmasını sağlayan pilates ve yoga zihninizi boşaltmanız için de oldukça etkilidir. Kalori yakımı fazla olduğu için kilo kontrolü yapanlar için de ideal bir aktivite seçeneğidir. Vücudunuzun esnekliğini artırmak için günde sadece 10 dakika pilates ya da yoga yapabilirsiniz. Doğru ekipmanlarla spordan alacağınız verimi artırabilirsiniz.

Yoga ve pilates fiyatları aksesuar özelliklerine göre değişir. Bütçenize uygun ekipman çeşitlerini tercih ederek keyifli bir spor deneyimi yaşayabilirsiniz. Kampanyalardan yararlanarak kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kullanışlı pilates ve yoga ekipmanlarını ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.