Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Pilates ve Yoga Roller Çeşitleri

Birçok insan sağlıklı yaşam için egzersiz ve spor yapar. Bedeni ve zihni rahatlatmak için yapılan egzersizlerin başında pilates ve yoga gelir. Çeşitli ekipmanlardan yararlanılarak yapılan bu egzersizler beden sağlığı ve mental sağlık için birebirdir. Roller sayesinde egzersizlerinizi yaparken kaslarınızı rahatlatabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden farklı modellerine göz atabilirsiniz.

Pilates Yoga Roller Özellikleri

Özellikle sırt bölgesinde kullanılan roller çeşitleri kasların gevşemesine yardımcı olur. Bacak, kol ve kalça gibi bölgelerde kullanıma uygundur. Egzersizlerde hareketleri daha kolay bir şekilde yapmak için rollerlardan yararlanabilirsiniz. Üstelik farklı renk ve modellerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

  • Farklı birçok yoga roller çeşidi bulunur. Çeşitli boylarda ve tasarımlarda üretilen bu ürünlerden kullanacağınız alana uygun olanını rahatlıkla bulabilirsiniz. Genellikle en sık rastlanan boyutlar 1 m ve 15 cm aralığındadır. Ürünün farklı boylarını yorulan ve ağrıyan kaslarınıza masaj yapmak için kullanabilirsiniz.
  • Yalnız egzersizlerde değil fizik tedavi gibi alanlarda tercih edilen roller çeşitleri bulunur. Kişinin dokularını harekete geçirmek için kullanılan modeller işlevselliğiyle kullanıcıların beğenisini kazanır.
  • Yoga ve pilates egzersizlerinde kullanılmak üzere pilates seti çeşitleri bulunur. Setlerde yer alan mat, ağırlık ve pilates topu sayesinde etkili bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kısa ve uzun olarak tasarlanan modeller mevcuttur. Bunlardan kısa olanlarını yoga kampı gibi aktivitelerde yanınızda götürerek egzersizlerinize ara vermeden devam edebilirsiniz.

Pilates ve Yoga Roller Fiyatları

Her bütçeye uygun olarak belirlenen yoga roller fiyatları kullanıcıların kendine bütçesine uygun olanı bulması için idealdir. Modelden modele ürünün nitelikleri değişir. Bunların büyük ve küçük olanları bulunur. Genellikle kollar için küçük olan tasarımlar tercih edilirken kalça ve sırt bölgesi için büyük olanlara yönelim gösterilir. Farklı boyutlarda üretilen rollerlardan kullanacağınız alan için uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Pilates insanların birçoğunun vücudunu rahatlatmak için tercih ettiği bir egzersiz türüdür. Pilateste çeşitli ekipmanlardan yardım alarak hareketleri daha etkili bir şekilde yapabilirsiniz. Üstelik ÇiçekSepeti’nden her bütçeye uygun pilates seti fiyatlarına göz atarak kendiniz için uygun olanı satın alabilirsiniz.