Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Pilates Setleri (Yoga Seti)
Hem kondisyonunuzu artırmak hem bedensel olarak rahatlamak hem de daha sağlıklı bir vücuda sahip olmak için pilates ve yoga yapabilirsiniz. Bu sporlara özel olarak tasarlanmış ekipmanlara ise Çiçeksepeti sayesinde hemen ulaşmanız mümkün. Farklı amaçlara hizmet eden çeşitli ürünler, tekli veya set halinde kullanıcıyla buluşur. Dikkat çekici renklere sahip pilates setleri  ile ihtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılayabilir, spordan aldığınız verimi artırabilirsiniz. En iyi pilates yoga seti çeşitlerini Çiçeksepeti’nde bulabilir, ürünleri inceleyerek hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Fiziksel ve Psikolojik Fayda Sağlayan Pilates Setleri

Hareket alanlarının giderek azalması ve masa başı işlerin artış göstermesi metropol insanının hiç olmadığı kadar spora ihtiyaç duymasına neden olur. Bu gibi durumlarda fiziksel ve ruhsal yorgunluğunu atmak isteyenler, yoga ve pilates ürünlerini kullanarak spor yapabilir. Egzersizler denge sağlamadan doğru nefes alma biçimine kadar pek çok avantaj sağlar. Zihinsel dinginliğe erişmek ve kaslarınızı güçlendirmek için tercih edeceğiniz ürünlerle doğru bir şekilde pilates yapabilirsiniz.

Farklı kas gruplarını çalıştırmak için üretilen her bir ürünün kendine özgü bir işlevi bulunur. Sert zemin üzerinde farklı hareketler denerken vücudunuzun zarar görmemesi için pilates minderlerinden faydalanabilirsiniz. Yapmayı hedeflediğiniz hareketleri pilates yoga lastiği ile kolay bir hale de getirebilirsiniz. Doğru şekilde pilates ve yoga yapmak için tasarlanan tüm ürünler, vücudun doğru biçimde yönlendirilmesine yardım eder. Aynı zamanda gereksiz efor sarf ederek yanlış hareketler yapmanızı da önler.

Farklı İhtiyaçlara Uygun Pilates ve Yoga Seti Seçenekleri

Pilates ve yoga aktivitelerini her alanda kolaylıkla yapabilmek için özel olarak hazırlanan setler, birbirinden farklı içeriklere sahip. Pilates toplarının bulunduğu setlerin yanında tüm pilates hareketlerinin yapılmasını sağlayan tam setlere de ulaşabilirsiniz. Pilates matı ve topu, genellikle bütün setlerin içerisinde yer alır. Eğer hamileliğiniz boyunca pilates yapmayı düşünüyorsanız topsuz olan setleri tercih edebilirsiniz. Kol ve bacak bölgesine yoğunlaşmak isteyenler farklı boyutlardaki lastik ve bantları kullanabilir. En zor aktiviteleri yapmayı kolaylaştıran pilates minderi ise denge özelliğinizin gelişmesini sağlar. Ekipmanları farklı büyüklüklerdeki setler halinde satın alabileceğiniz gibi ayrı ayrı da bulabilirsiniz. 3, 5, 7 veya 11 gibi farklı sayılarda parçalara sahip ürünler pilatese yeni başlayanlara kolaylık sunar.

Profesyonel olarak pilates ve yoga ile ilgilenenler için hazırlanan setlerin içerisinde mat, top, çember, disk, dambıl, el yayı, bant ve atlama ipi olmak üzere pek çok ürün bulmanız mümkün. Setlerin içerikleri ürünlerin özelliklerine göre de değişkenlik gösterir. Toplar, ısınma ve gövde gerdirme hareketlerine göre farklı boyutlarda olabilirken pilates matları ise kalınlığa göre farklılaşır. Bazı pilates yoga seti modellerinde, çok sık kullanılmasa da dengeyi güçlendirmeye ve duruşu düzeltmeye yardımcı olan roller çeşitleri de yer alır.

Daha Güçlü Hissettiren Pilates Setleri ve Yoga Ekipmanları

Alanında uzman markalar tarafından üretilen pilates ve yoga setleri, geniş ürün çeşitliliği sayesinde aradığınız özelliklere sahip ekipmanları bir arada bulmanızı sağlar. Kalite ve dayanıklılık konusunda farklılık gösteren bu setler sadece profesyonellere değil, aynı zamanda amatör ve orta seviyedeki sporculara da uygun ürün alternatifi sunar. İleri seviye hareketleri yapmak için satın alacağınız ürünlerin dayanıklı olmasına dikkat edebilirsiniz. Zorlu hareketler karşısında üst düzey dayanıklılığa sahip ekipmanlar, hem sporun sorunsuz devam etmesine hem de uzun süreli bir kullanım fırsatı yakalamanıza yardım eder.

Çiçeksepeti üzerinden farklı işlevlere sahip olan pilates ve yoga setlerini hemen inceleyebilir, bütçe dostu fiyatlarla hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu spora dair çok daha fazlası için Çiçeksepeti'nin pilates, yoga ve jimnastik kategorisini inceleyebilirsiniz.