İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Puro Aksesuarları

Pipo ve purolar, oldukça havalı görünen tasarımları ile uzun yıllardır, stil sahibi olanlar tarafından sevilerek kullanılır. Geleneksel görünüme sahip pipolar ve aromasıyla ağızda tat bırakan purolar için bazı ekstra malzemeler lazım olur. Kendiniz ya da sevdiklerinize özel günlerinde, ÇicekSepeti’nden satın alabileceğiniz bu aksesuarlar, tütünü bambaşka bir şekilde deneyimlemek ve içim keyfini artırmak için oldukça ideal. Farklı bir hediye fikri arayışında olan ve klasik aksesuar görünümünden sıkılanlar için orijinal ve şık modeller bulunur. Erkek arkadaşınıza, babanıza ya da eşinize bu şık aksesuarlarla unutulmaz bir hatıra verebilirsiniz.

Sevdikleriniz için Farklı Bir Hediye Puro Malzemeleri

Puro, tütün yapraklarının tam halinin dışta sarmak için, içte ise öğütülerek kullanılması sonucu üretilir. Tütünü puro şeklinde içmeyi seviyorsanız, hepsini aynı anda bitiremeyeceğinizi bilirsiniz. Puroların ağız kısmı kapaklı olduğundan, içim öncesi kesilmesi ya da delinmesi gerekir. Şık puro makası modelleri ile kapalı kısım tek el hareketi ile açılır. Özel tasarım puro küllükleri de model skalasında yer alır ve çeşitli zevklere hitap eden, renk ve şekillerde üretilir. Saklamak istediğiniz ve tazeliğini daima muhafaza etmeye özen gösterdiğiniz purolar için kutu kullanabilirsiniz. Raflı, çekmeceli, cam kapaklı formlarda ve çeşitli malzemelerden üretilen puro kutusu oldukça işlevseldir. Hem ihtiyaç olan hem de dekoratif görünen puro aksesuarları, sevdikleriniz için etkileyici bir hediye fikri olur. Küllük, makas, delici, kılıf gibi puro aksesuarı çeşitleri; metal, seramik ve ahşap gibi materyallerden, modern ve klasik tarzlarda üretilir. Puro keyfini artıran, birbirinden şık modellere CicekSepeti ile ulaşarak, sevdiklerinizin zevkine en uygun tasarımı, avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Geleneksel Tavırda Pipo Malzemesi Çeşitleri

Doğum günü, yıldönümü ya da terfi gibi kutlama anlarında belki de sadece içinizden geldiği için sevdiklerinize puro ve pipo ürünlerini seçebilirsiniz. Sadece sevdikleriniz için değil, kendiniz için de kaliteli modellere ulaşarak hediye alabilirsiniz. Standart takı, saat, aksesuar ürünlerinden farklı bir arayış içerisinde olanlar için ideal hediye fikirleri vardır. Set halinde ya da tekli olarak ürün skalasında bulunan, pipo malzemesi de bunlar arasında yer alır. Pipo, geleneksel görünümü, dikkat çekici doğal renkleri ve değişik ahşaplardan imal edilmesiyle beğeni toplar. Pipo makası, kaşığı, saklama standı ve çantası gibi aksesuarlar kullanımı sırasında gerekir. Şık görünen bir ya da daha fazla pipoyu sergilemek için, tekli ve çoklu standlar arasından karar verebilirsiniz. Pipo içerken, uç kısımdan tütünü doldurmak ve külleri ezmek için, çakı benzeri gereçler kullanılır. Karıştırma, doldurma, dağıtma ve ezme için ihtiyaç duyulan, değişik uçlara sahip pipo aletleri arasından, işlevsel seçimler yapabilirsiniz. Ucuz fiyatlı ama etkileyici görünen pipo setleri, oldukça havalı bir aksesuar olarak öne çıkar.

Şık Pipo, Puro Aksesuarları ÇicekSepeti’nde

Sevdiklerinize farklı ve işlevsel bir hediye arayışındaysanız ya da kendinizi ödüllendirmek istiyorsanız, pipo ve puro malzemelerini tercih edebilirsiniz. Pipo seti, doldurma aksesuarları ve kıvrımlı yüzeyine tam uyan küllükler ürünler arasında yer alır. Şık tasarımları ve birbirinden farklı malzemeleri ile her zevke hitap eden seçenekler, modern ve geleneksel stile uyar. Dayanıklı ve uzun ömürlü saklama için poşet, kese, çanta ve puro kutuları tercih edilir. Tütünün taze kalması ve aromasını korumasında, hem pipo hem de puro için saklama çözümlerinin etkisi fazla olur. Delici uçlar ve puro makasları da içme öncesi mamülü hazır duruma getirmek için kullanılır. Günümüzde bohem, ağır başlı, klasik ve geleneksel tarz gibi birçok zevke uyum sağlar. Pipo ve puro içmek için kullanılan aksesuarları, ekonomik fiyata ÇicekSepeti’nden sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.