İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Pişirme

Yaşam alanlarınızda lezzetli yemekler pişirmek için kullandığınız ürünler işlevsel olmalı. Tencere, tava, fritöz, ızgara gibi pişirme ürünleri ile sağlıklı yemekler hazırlayabilirsiniz. Set halinde sunulan tencere takımları ile ailenize enfes yemekler yapabilmeniz mümkün. Emsan, Gülsan, Karaca, Bernardo, Hisar, Taç ve Tefal gibi markaların en iyi pişirme ürünlerine ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile ulaşabilirsiniz. Teflon, çelik, granit, alüminyum döküm gibi malzemeden yapılan tencere setleri sayesinde enfes sofralar kurabilir ve sevdiklerinizle unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Tencere Setleri ile Lezzetli Ev Yemekleri

Çelik tencere setleri, farklı büyüklükteki tencereleri sayesinde her kullanıma uyum sağlar. Kalabalık konuklarınızı ağırlamak için büyük boy tencerelerde ev yemekleri hazırlayabilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilen tencereler, uzun süre dayanıklılık gösterir. Paslanmaz çelikten üretilen tencere setleri, ısıya dayanıklı ve kolay temizlenen yapısı sayesinde kullanışlıdır. Hava deliği bulunan cam kapaklı modeller sayesinde kapağını açmadan yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Pişirme ürünleri;

  • Isıyı tüm alana yayan tabanı sayesinde kısa sürede yemeğin hazırlanmasını sağlar.
  • Tava ve tencere seçenekleri ile her türlü yemek için uygun olur.
  • Isıya dayanıklı tutma sapları sayesinde pratik kullanım sunar.
  • Yanmaz ve yapışmaz iç yüzeyi ile kolay temizlenir.
  • Toprak, seramik, cam, granit, çelik gibi farklı malzemeden yapılan çeşitleri ile her kullanım alışkanlığına uygun seçenekler sunar. Pişirme ürünleri içinde yer alan tencere setleri, kısa sürede lezzetli yemekler hazırlamanıza yardımcı olur.

Balık ve Izgara Seçenekleri ile Kusursuz Menüler

Evinizin mutfağında mangal lezzeti yaratabilirsiniz. Döküm ızgara tava seçenekleri ile ocağınızın üzerinde ızgara yapabilmeniz mümkün. Tavuk ve etinizin mükemmel kıvamda pişmesini sağlayan ızgara tava çeşitleri ile sağlıklı beslenebilirsiniz. Diyet yaptığınız dönemlerde, formunuzu korumak istediğinizde az yağ ile etlerinizi lokum kıvamında pişirebilirsiniz.

Balık kızartma tavası, yağ süzme ayrıntısı ile pişirme deneyimini yükseltir. Yanmaz ve yapışmaz iç yüzeye sahip balık tavası çeşitleri sayesinde kısa sürede balık kızartabilirsiniz. Pişirme işleminden sonra tavayı yumuşak bir sünger ve bulaşık deterjanı ile temizleyebilirsiniz. Çizilmelere karşı dirençli olan balık kızartma tavaları, ekstra yapışmaz yüzeyi ile size konfor sunar. Kapaklı tava, balık kokusunun mutfağınıza sinmesine engel olur.

Hızlı Pişirme Sağlayan Düdüklü Tencereler

Düdüklü tencereler, buharın içinde kalmasını sağladığı için yemeklerinizi kısa sürede pişirir. Kendi buharında pişen sebze ve etler daha lezzetli olur. Ekstra güvenlik kilidi olan düdüklü tencereler ile zamandan ve ısıdan tasarruf edebilirsiniz. Özel taban yapısına sahip bu tencereler, ısıyı eşit şekilde tüm yüzeye dağıtır. Tek elle açma ve kapama özelliği sayesinde pratik kullanım sunar. Fonksiyonel tasarımı ile her mutfağa uyum sağlar.

Sap kısmı takıp çıkarılabilen tencere ve tavalar ile saklama alanlarınızda yerden tasarruf edebilirsiniz. Ocakta, fırında, buzdolabında kullanılabilen tencere çeşitleri ile yemeklerinizi pişirip anında servis edebilirsiniz. Tavanın ısındığını ve ideal sıcaklığa ulaştığını gösteren uyarı sistemine sahip pişirme ürünleri ile kusursuz yemekler hazırlayabilirsiniz. Anneler günü, doğum günü, yıldönümü, kadınlar günü gibi özel anlarda sevdiklerinize pişirme ürünlerini armağan edebilirsiniz. Çeyiz alışverişi yaparken set halinde olan tencere takımlarını tercih ederek tek bir paket ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Farklı renk ve tasarıma sahip pişirme ürünleri içerisinden mutfağınıza en çok yakışan modellerini bulabilirsiniz. Siz de evinizde profesyonel lezzetler hazırlamak, sevdiklerinize enfes yemekler sunmak, özel günlerde aile üyelerinize hediye etmek için pişirme ürünlerini tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin kampanyalı fiyat ayrıcalığı ile sunduğu  pişirme ürünlerine göz atabilir ve size en uygun olan seçeneği hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.