İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Plaisir Mamalar

Tüm canlıların olduğu gibi, hayatı paylaştığınız minik dostlarınızın da beslenmesi çok önemli. Sevimli dostlarınızın beslenmesini en az sizin kadar önemseyen Plaisir markası, besleyici ve lezzetli yaş kedi mamaları ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Evcil hayvanların hem gelişimleri hem de sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için, beslenme düzenini onlara özel mamalarla sağlamak gerekir. Kuru mama ile beslenen ve bir rutini olan kedinize; tavuk, somon, sığır eti gibi faydalı besinlerle hazırlanan Plaisir marka yaş mamalarla lezzetli sürprizler yapabilirsiniz. Kedinizin damak tadına uygun lezzetli atıştırmalıklar üreten Plaisir markasının tüm ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Besleyici Yaş Kedi Mamaları

Protein ve yağ içeriği ile dengelenen Plaisir marka yaş kedi mamaları ile sevimli dostunuza lezzetli kaçamaklar yaparken, onun sağlığını da koruma altına alabilirsiniz. Vücut sağlığından, tüylerinin parlaklığına kadar her şeyi etkileyen ve kedinizin güçlenmesini sağlayan doğru beslenme, Plaisir ile mümkün! Plaisir markasının tüm ürünlerini ÇiçekSepeti’nde avantajlı fiyatlarla bulabilirsiniz! Üstelik paketli ya da konserve şeklinde hazırlanan bu mamaları, tekli ya da set şeklinde de alabilirsiniz.

Vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiş Plaisir marka yaş kedi mamaları; yavru, yetişkin ve yaşlı kediler için farklı mamaları da bünyesinde barındırıyor. Üstelik; kısırlaştırılan ya da ishal gibi rahatsızlıkları olan ve beslenme düzeninin takip edilmesi gereken kediniz için de bir Plaisir ürünü mutlaka var! Plaisir ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.