Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Plaj Havluları

Plajlarda daha konforlu bir alan yaratmak mümkün mü? Yoğun nem hapsetme özelliğine sahip plaj havlusu, farklı ebatlarda tercih ediliyor. Plaj ve havuzda kullanım imkanı sağlayan ürünler çabuk kuruma özelliği ile de işlevsel kullanım sağlıyor. Renkli tasarımlarda üretilen modeller plaj modasına yön verecek detaylara sahiptir. Yumuşak ve kum toplamayan özellikli havlularla tatilin ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. ÇiçekSepeti üzerinden yapacağınız plaj havlusu satın al seçimleriniz size ve sevdiklerinize özel modellerin yer aldığı geniş bir koleksiyonla sunuluyor. 

Kum Toplamayan Plaj Havlusu ile Tatil Daha Keyifli

Farklı ortamlarda kullanıma göre değişen kumaş ayrıntıları tatildeki konforunuzu artmasında belirleyici oluyor. Deniz kenarında kullanım için tercih edilecek plaj havlusu modelleri, kum toplamayan kalitede olanlar arasından seçiliyor. Normal havlular kumu içine alırken özel dokunan modeller kumun yapışmasını önlüyor. Hem çabuk kuruma detayı hem de valizde az yer kaplaması bakımından tercih edilen ince plaj havlusu, kullanışlılığı ile öne çıkıyor. Hafif ve pamuklu dokusuyla her alanda kullanım imkanı sağlayan plaj havlusu peştemal tarzıyla otantik çağrışımlar yaratıyor. Standart beden olarak tercih edilen modeller çabuk kuruma özelliği sayesinde pratiklik kazanıyor. Plaj havlusu mikrofiber, kum yapışmayan yapısı ve çabuk kuruma özelliği ile çantaların vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. 

Her Zevke Hitap Eden Plaj Havluları

Otantik desenlere sahip yuvarlak plaj havlusu, güneşlenmek için uygun boyutlara sahiptir. Baskılı ve sade olarak tercih edilen plaj havlusu yuvarlak detayı ile konfor yaratıyor. Islaklığı anında çeken yapıdaki havlular sayesinde tatilleriniz artık daha keyifli geçiyor. İhtiyaca ve kullanıma göre şekillenen  plaj havlusu indirim dönemlerinde daha uygun fiyatlardan satın alınabiliyor. Tasarım ürünler ve diğer seçenekler için ÇiçekSepeti üzerinden arzu ettiğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. 

Su emici özellik kazanması için pamuklu kumaş tercih edilen plaj havlusu fiyatları, kullanılan malzemelere göre farklılık gösterir. Kanserojen ve alerjen madde içermeyen ürünler cildi tahriş etmeyen özelliklere sahiptir. Plaj havlusu fiyat aralığı, markaya ve kullanılan malzemenin kalitesine göre geniş bir aralıkta değişiyor. Motifli ve baskılı desenlerin hakim olduğu seçimler, kişisel zevke göre değişkenlik gösteriyor. Farklı materyallerin emici özelliğinin tercih edildiği plaj havlu fiyatları, ÇiçekSepeti’nde her bütçeye uygun alternatifler oluşturacak şekilde satışa sunuluyor.