Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Plakalık

Plakalık, aracınızın ön ve arka kısmında yer alan plakaları tutmak için üretilen araç dışı aksesuarları ifade eder. Genel anlamda yasal olarak öngörülen standart şekilde kare veya dikdörtgen tarzda bulabileceğiniz plakalık modellerinin yanı sıra çeşitli malzeme, yazı, baskı, rakam, sembol veya süslemelere sahip dekoratif seçenekler de vardır. Çoğu araba tutkunu, aracını daha özel ve kişisel hale getiren plakalık modellerini tercih etmek isteyebilir. Siz de standart veya özel bir plakalık arayışındaysanız bütçenize uygun en iyi plakalık modellerini keşfedebilirsiniz.

Aracınıza En Uygun Plakalık Modelleri

Plakalarınızın çıplak bir şekilde kalmaması veya sıradan görünmemesi için kesinlikle oto aksesuar listenize eklemeniz gereken ürünlerin başında plakalıklar gelir. Plakalık modellerini genellikle krom, pleksi, alüminyum veya plastik gibi çeşitli malzemelerden seçebilirsiniz. Ergonomik ve dayanıklı olması bakımından en popüler seçeneklerden biri pleksi plakalık modelleridir. Alt tabanıyla birlikte sunulan pleksi modeller kolay bir şekilde aracınıza monte edebileceğiniz özelliklere sahiptir. Lazer kesim plakalık seçenekleri, plaka ile tam uyum sağlar ve aynı zamanda aracınızda son derece şık görünüm yaratır. Bunun yanı sıra alüminyum ve krom gibi son derece şık görünen plakalık seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Malzemesi ne olursa olsun standart plakalık çeşitleri genellikle dikdörtgen veya kare bir şekilde plakanın boyutuna uyum sağlar. Ancak sıradan görünümler yerine size özel ve farklı bir tasarım arayışındaysanız çeşitli boyutlarda ve şekillerde plakalık da bulabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak plakalıkları dekorasyon amaçlı olarak da hem aracınızda hem de evinizde kullanabilirsiniz.

Aracınızı Özelleştiren Kişiye Özel Plakalık Çeşitleri

Özel bir plaka veya plakalık, kişisel zevkinizi yansıtmanın ve stil ifadesi yaratmanın kolay bir yoludur. Bu nedenle birçok kişi aracını kendisine özel hale getirmek için modifikasyon işlemlerinde kişiye özel araç plakalık modellerini tercih eder. İsimden şirket unvanlarına kadar çeşitli şekilde kişiselleştirilen plakalık çeşitleri, hem trafikte hem de park halinde aracınızı fark edilir kılmanızı sağlar. Kişiselleştirme hedefleriniz ne olursa olsun arabanızda, motorunuzda veya kamyonetinizde sergilemekten gurur duyacağınız plakalar bulabilirsiniz. Kişiye özel ürünler için plakalık tasarla özelliğine sahip modelleri tercih etmeniz gerekir. Plaka üzerine yazılacak isim, soyisim veya şirket ismi gibi özellikleri belirttikten sonra yalnızca size özel plakalıklara sahip olabilirsiniz. İsimli araç plakalık modelleri genellikle pleksi malzemelerden lazer kesimli şekilde üretilir. Pratik bir şekilde monte olan isimli plakalık çeşitleri ile dakikalar içerisinde aracınızı özelleştirebilirsiniz. Kişiye özel plakalık çeşitleri ile araçlarınızı daha eğlenceli ve çarpıcı hale getirebilirsiniz.

Dekor Plakalık Modellerini Keşfedin!

Plakalıklar, aracınızın trafikteki kimliğini ifade etmesinin yanı sıra dekoratif olarak da son derece eğlenceli ve şık görünebilir. Evinizde, iş yerinizde veya aracınızda eğlence amaçlı kullanmak için isim, yazı, slogan ve ülke plaka numaralarını ifade eden çeşitli plakalık modellerini tercih edebilirsiniz. Kişiye özel şekilde hazırlanan plakalıklar, dikdörtgen ve kare gibi standart formatların yanı sıra farklı geometrik şekil ve boyutlarda olabilir. Plakalıklar aynı zamanda bazı iç ve dış mekanlarda dekoratif amaçlı da oldukça iyi görünür. Sevdiklerinize sıra dışı ve kişiye özel bir hediye vermeyi düşünüyorsanız doğum tarihinin, isminin veya doğum yerinin yer aldığı dekor amaçlı plakalık seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Tıpkı isimli plakalık modellerinde olduğu gibi tasarlama opsiyonuna sahip ürünleri, üzerinde yazmasını istediğiniz slogan, logo ve benzeri eklentileri belirledikten sonra sipariş etmeniz yeterlidir. İster kendiniz ister sevdikleriniz için hem dekor hem de işlev amaçlı en iyi ve ucuz plakalık çeşitlerini ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile şimdi sipariş edebilirsiniz.