Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Porçöz ÇiçekSepeti’nde!

1979 yılında kurulan Levent Kimya markası olan Porçöz, günlük yaşamı kolaylaştıran, çevre ve toplum sağlığına duyarlı temizlik ürünleri sunuyor. Türkiye'nin ilk kireç çözücü markası Porçöz, ekstra güçlü, günlük temizlik ve elektrikli ev aletleri temizleyici ailesi ile hayatınızı kolaylaştırmak için çalışıyor.

Porçöz ürünleri avantajlı fiyatlar ve kapıya teslim rahatlığıyla ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında!

Kireç ve Zorlu Lekelere Porçöz Dokunuşu

Porçöz'ün efsanevi ürünleri arasında yer alan kireç sökücüler, pas ve kireç oluşumunu %100 çözen formülü sayesinde kusursuz bir temizlik sağlıyor. Ekstra güçlendirilmiş formülleriyle yıllara meydan okuyan Porçöz ürünleri, birçok evde yıllardan beri en çok sevilen markalardan biri. Porçöz Pas ve Kireç Çözücü, çaydanlık, su ısıtıcısı, duş kabini, duş başlığı, lavabo, tuvalet, küvet, fayans ve seramik banyo gibi yüzeylerde, cam eşya yüzeyleri gibi pas ve kireç kalıntılarının sıkça görüldüğü alanlarda kullanabilmesiyle çok yönlü bir temizliği tek ürünle yapabilmenize olanak sağlıyor. Etkili sonuçlara tek ürünle ulaşabilir, temizliğinizi çok daha pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Böylelikle, deterjan dolabındaki gereksiz kalabalıktan kurtulmanız da, kirlerden kurtulmanız kadar kolay olacak!

Porçöz kireç ürünlerinin yanı sıra, leke çıkarıcı ürünleriyle de beğeni topluyor. Porçöz Leke Çıkarıcı, ağartıcı içermeyen ekstra güçlü formülüyle kumaş üzerindeki leke ve kirleri kolayca temizler. Enzimli özel formülüyle renkleri soldurmaz, canlı renkleri yüzlerce yıkamada bile korur. Yağ, meyve, çikolata, çay, kahve, çimen, ketçap, sos ve bebek maması lekeleri, yaka ve kol kirleri gibi zorlu ve birden çok yıkamaya ihtiyaç duyabilecek lekeler üzerinde etkilidir.

Temizlik sürenizi kısaltacak, pratik ve daha az kalabalık bir kilere sahip olmanızı sağlayacak çok amaçlı Porçöz ürünleri, online alışverişe özel indirimlerle sizi bekliyor!