Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Porland Ürünleri

1976 yılından bu yana sofralarımızın baş tacı porselen ürünleri üreten Porland, dayanıklı, şık ve kullanışlı sofra aksesuarları söz konusu olduğunda ikonik markalardan. Porland ürünlerini ve kampanya fırsatlarını ÇiçekSepeti aracılığıyla takip edebilirsiniz.

Alumilite porselenin Porland’a özel bileşenleriyle yalnızca Türkiye’de değil, dünya genelinde bir buluşu hayata geçiren marka, inovasyon ve geleneği tek potada eritiyor. Mutfağınıza pratiklik ve zerafet katacak çeşit çeşit Porland ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, hızlı ve kolay bir şekilde sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Porland İle Mutfağınız da Şıklığınızı Yakalasın

Bir mutfakta ihtiyaç duyulabilecek olan yemek takımı başta olmak üzere kahvaltılık takımı, fincan, bardak, çatal kaşık ve fincan takımı gibi pek çok ürün, Porland koleksiyonlarında bulunuyor. Tencere takımlarından çaydanlıklara, mutfak aksesuarlarından mutfak dekorasyonu ürünlerine aklınıza gelebilecek tüm ekipmanlar markanın özel tasarım çizgisiyle hayat buluyor ve mutfaklara hayat katıyor. Porland imzasını her çizgide belli eden tasarımlarında, her tarzdan insana hitap edecek desenler mevcut. İster geleneksel, ister etnik, isterseniz de modern çizgilerden hoşlanın; estetik bakış açınızı ve hayatınızdaki şıklığı Porland ürünleriyle mutfağınıza taşıyabilirsiniz.

Zamansız tasarımlarına ek olarak tüm ürünlerini en kaliteli malzemelerle üreten Porland, sofranıza zarafet katacak porselen takımlarınızı yine kendi dizaynı olan şık sunum ve servis ürünleriyle tamamlar. Böylece yıllar boyunca sofralarınızı süsleyecek, birbirleriyle uyumlu ürünlere tek seferde sahip olabilirsiniz. Ayrıca mutfak ekipmanı söz konusu olduğunda tencere,tava, kek kalıpları ve hatta düdüklü tencereler gibi eşyaları da markanın geniş ürün yelpazesinde bulunmaktadır. Mutfak gereçlerinde granit, çelik gibi malzemeler kullanarak yemeklerin lezzetini artırır, yapışma sorununu engeller.

Porland, her sofranın bir hikayesi olması gerektiğine inanarak yeni hikayeler yaratbileceğiniz ürünler tasarlar. Bunu yaparken de her zaman kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerini önde tutar. Siz de standart mutfak ürünlerinden ayrışan, kaliteli ve şık ürünler arıyorsanız sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek tüm Porland ürünleri ÇiçekSepeti’nde!