İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Porsche Design ÇiçekSepeti’nde!

Porsche Design Studio, Profesör Ferdinand Alexander Porsche tarafından, 1972'de Almanya Stuttgart'ta kuruldu. Profesör Alexander, "911 Porsche" modelinin tasarımcısı olan dedesinden bayrağı devralarak, markayı geleceğe taşıdı.

Porsche Design, bir marka yelpazesi oldu ve saatten gözlüğe, aksesuardan ev eşyalarına, kırtasiye malzemelerinden endüstriyel ürünlere kadar, kendi kulvarlarında klasik olan tasarımlar yaratmıştır. Porsche Design ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

Seçkin Çizgilere Sahip Porsche Design Ürünleri

Kaliteyi ön planda tutan kadın ve erkeğin tercihi olan Porsche Design, tüm ürünlerinde teknoloji ve estetiği mükemmel şekilde birleştirmiştir. Gözlük koleksiyonlarında özellikle hafif ve mükemmel malzemeleri, ergonomik detayları, teknolojik tasarımları ve seçkin çizgileri ön planda tutarak çağdaş tasarımın öncüsü olmuştur. Dünyaca ünlü starların da vazgeçilmezi olan Porsche Design, koleksiyonlarında, markayı vazgeçilmez kılan fonksiyonelliğinden ve estetik detaylarından ödün vermemiştir. Bir Alman klasiği olan Porsche Design, yıllardır tüm dünyada en çok tercih edilen markalardan olmuştur. Sanat eseri niteliğindeki işçilikleriyle, gözlük modasında teknoloji ve estetiğin uyumunu ortaya koyan bir ikon haline gelmiştir.

Porsche Design gözlük ve parfümler, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında; online alışverişe özel indirimli fiyatlar ve kampanyalarla satın alınabiliyor. Siz de alışverişinizi evinizin konforunu terk etmeden, birkaç basit adımla kapınıza teslim edilecek şekilde tamamlamak için web sitemizi ya da mobil uygulamamızı ziyaret etmeniz yeterli!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.