İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

159 ürün bulundu.

Portbebe

Tanınmış yerli ve yabancı markalar tarafından üretilen portbebe setleri, estetik tasarımlı ürünler sunarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Yeni doğmuş bebekler için tasarlanan bu ürünler, portatif bebek yatağı olma özelliğine de sahiptir. Dünyaya yeni gelen bebeğinizi güvenle taşımanıza yardımcı olan ucuz portbebe modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Ergonomik tasarımlı ürünleri, yeni doğum yapan arkadaşlarınıza hediye etmeyi de düşünebilirsiniz.

Fonksiyonel Portbebe Modelleri

İşlevsel anne bebek ürünleri arasında yer alan konforlu portbebe modelleri, bebekleri rahat ettirmeyi başarır. Bebek sağlığına uygun tekstil malzemeleri ve dikiş detaylarıyla üretilen portbebe seçeneklerini sadece dışarıda değil evinizde de kullanabilirsiniz. Portbebe yardımıyla bebeğinizi bir odadan diğerine taşıyarak her zaman göz önünde tutabilirsiniz. Portbebe modelleri, su geçirmeyen ısı yalıtımlı dış kumaş, konforlu iç yatak, fermuarlı üst kapak ve rahat taşıma saplarıyla üretilir. Portbebelerin çıtçıtlı ya da fermuarlı kapak kısımları ihtiyaç hâlinde kolayca çıkarılıp takılır. Ergonomik tasarımlar, eğlenceli desenler, bebeklere özgü baskılar, nakışlar, canlı ve pastel renklerle üretilen portbebe modellerini güvenle kullanabilirsiniz. Ürünlerin dış ve iç kısımlarında bulunan kullanışlı cepler, bebeğiniz için gerekli olan küçük eşyaları taşımanıza da yardımcı olur. Mickey Mouse, tavşan, ayıcık, sincap, kedi ve köpek desenli kumaşlarla üretilen portbebe seçenekleri, 0 – 6 aylık bebekler için kullanılan güvenli ve portatif taşıma araçlarıdır. Açık renkli kumaşlarla üretilen dantelli portbebe modellerini ise şık bir hediye seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz.

Portbebe Set Modelleri ve Özellikleri

Rahat kullanımlı portbebe setleri; ana kucağı, kanguru, alt açma aparatı, bebek taşıma çantası ve bakım çantası gibi ürünlerden oluşur. Markaların farklı özellikler ve modellerle ürettiği setler, pratik taşıma ürünleri sunarak rahat etmenizi sağlar. Bebeğinizi ve bakım malzemelerini kolayca taşımanızı sağlayan bir portbebe seti satın alarak istediğiniz her yere güvenle gidebilirsiniz. Bebek taşıma seti olarak da isimlendirilen ürünler, sevimli baskılar, neşeli desenler, uyumlu renkler ve ergonomik tasarımlar sunar. ÇiçekSepeti’nin sunduğu estetik tasarımlı portbebe set modelleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Güneşlikli ve yüksek korumalı portbebe modeliyle tasarlanan setler çok kullanışlıdır. Bebeğinizi darbelere, soğuk havaya, güneş ışınlarına ve rüzgâra karşı korumanıza yardımcı olur. Portbebenin güneşliğini istediğinizde çıkarabilirsiniz. Setlerin geniş hacimli bakım çantaları, sizin ve bebeğinizin eşyalarını taşımanızı kolaylaştırır. Büyük cep gözleri, el ve omuz askılarıyla tasarlanan anne bebek bakım çantalarını uzun süre kullanabilirsiniz. İç kısmı özel dolgulu kangurular bebeğinizi kolayca taşımanıza, alt açma aparatları ise bez değiştirme işlemini rahatça yapmanıza yardımcı olur.

Portbebe Seti Seçerken Dikkat Edilecekler

Portbebe, yeni doğan bebekler için gerekli olan bir taşıma ürünüdür. Tekli ürün yerine portbebe seti satın alarak hem ekonomik hem de çok amaçlı alışveriş yapma şansı bulabilirsiniz. Hassas cilt yapısına sahip bebeğinizin sağlığı ve konforu her şeyden önce gelir. Yüksek korumalı bebek taşıma çantası, alt açma aparatı, emniyet kemerli kanguru, ana kucağı ve bakım çantasından oluşan bir bebek taşıma seti alarak bebeğinizi rahat ettirebilirsiniz. Portbebe aynı zamanda portatif bir bebek yatağı olduğu için size çok yardımcı olur. Ana kucağı olarak da kullanılan portbebe modellerini tercih ederek pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ancak alacağınız portbebenin şu özellikleri taşımasına dikkat etmelisiniz:

1- Bebek sağlığına uygun, su geçirmez ve nefes alabilen kumaşlarla üretilmeli.

2- Bebek taşıma çantası tam yalıtımlı ve siperlikli olmalı.

3- Kolay taşıma olanağı sunan ergonomik taşıma saplarıyla üretilmeli.

4- En az 10 kg taşıma kapasitesine sahip olmalı.

5- Ürünün dış ve iç yatak kumaşı çıkarılıp yıkanabilmeli.

Kaliteli malzemelerle üretilen uygun fiyatlı portbebe setlerini ÇiçekSepeti’nden tek tıkla kolayca satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.