İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Portmantolar

Evin hemen girişinde bulunan ve evlerde palto, manto, şapka gibi eşyaların asıldığı askı aracı portmantolar alan tasarrufu sağlayan ürünlerdir. Hem alandan kazanmanızı sağlayan hem de eşyaların düzenli bir şekilde korunmasını sağlayan portmanto modelleri sayesinde ev dekorayonuna destek olabilirsiniz. Aynalı, aynasız, dolaplı, çekmeceli ya da vestiyerli portmanto modelleri arasından dilediğiniz ürünü seçerek antre ve holünüzü çok daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Farklı renk, desen ve modellerdeki çok çeşitli portmantoları ÇiçekSepeti’nde online olarak inceleyebilir, satın alabilirsiniz. Primanova, Kenzlife, Remaks gibi markaların uygun fiyatlı ve şık tasarımları bir tık uzağınızda!

Birbirinden Farklı Portmanto Modelleri ile Şıklığı Yakalayın!

Evlerde düzeni ve şıklığı sağlamak için kullanılan ürünlerden biri olan portmantolar, oldukça çeşitlidir. Her bütçeye ve dekorasyona uyum sağlayacak portmanto modelleri arasından kendiniz için en uygun ürünü seçerek evinizi güzelleştirebilirsiniz.

  • Aynalı portmantolar genellikle evden çıkmadan önce son kez üzerinizi kontrol edebileceğiniz, kendin,ze çekidüzen vermenizi sağlayacak ürünlerdendir. Bir boy aynası ya da küçük aynanın dahil olduğu bu ürünler oldukça işlevseldir. Ayrıca bu tarz portmantolarda çekmece, askılık ve raf gibi seçenekler de bulunur. Bu alanları da eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirmek ve korumak için kullanabilirsiniz. 
  • Sadece askılıktan oluşan, ayaklı ve duvara monte edilebilen ürünler de mevcuttur. Bu tarz ürünleri eşyalarınızı asmak için kullanabilirsiniz. 
  • Kapaklı ve raflı portmanto modelleri de evlerde sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Çift kapaklı olan modellerin bir tarafı ayakkabılar için bir tarafı montlar için kullanılabilir. Tek kapaklı modeller ise eğer raflıysa ayakkabı ve terlikler için; askılıysa montlar, şallar, eşarplar ve ceketler için kullanılabilir. 
  • Kapaklı modellerde sürgülü, açmalı ya da içten çekmeceli olan tasarımlar da vardır. Bu tarz ürünler arasında kendiniz için en kullanışlı olanı tercih edebilirsiniz. 
  • Portmantoların iç tasarımı kadar dış tasarımda da farklılıklar vardır. Ahşap ve metal gibi farklı malzemelerden oluşturulan portmanto modelleri arasından seçim yapmanız gerekir. Bu noktada evinizin dekorasyonunu ve ürünü ne için kullanacağınızı göz önünde bulundurabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Portmantolar ve Portmanto Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde en iyi markaların farklı tasarımlara sahip portmanto modelleri bulunur. Ahşap modellerden metal modellere, aynalı tasarımlardan askılı tasarımlara kadar çeşitli alternatifler vardır. Uygun fiyatlı portmanto modelleri arasından alternatifleri inceleyerek kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Eviniz ya da iş yeriniz için portmanto seçerken şunlara dikkat edebilirsiniz:

  • Portmantoyu seçerken alanınızı ölçmeniz gerekir. Bu ölçüler doğrultusunda en uygun boyuttaki portmantoyu alarak yaşam alanınızı daha düzenli bir hale getirebilirsiniz. Alanınızdan büyük bir portmanto evinizi küçülteceği gibi kullanımı da oldukça zor olur.
  • İhtiyaçlarınıza yönelik bir tasarımı tercih etmeniz, kullanım açısından daha doğru olur. Örneğin daha çok çekmeceye mi ihtiyacınız var yoksa rafa mı ya da askılığa mı… Buna göre bir portmanto tasarımı seçerek daha kullanışlı bir alan yaratabilirsiniz.
  • Daha kalabalık aileler için çekmeceli ve raflı modeller daha kullanışlı olur. Portmantolar sayesinde ayakkabılar, terlikler ve botlar için düzenli bir ortam oluşur.
  • Portmantonun rengi ve deseni de evinizin dekorasyonu için oldukça önemlidir. Tüm evde bütünlük sağlanması için portmantoyu diğer eşyalarınızla uyumlu seçmelisiniz. 

Yaşadığınız alanı düzenleyecek, eşyalarınızın derli toplu olmasını sağlayacak çeşitli portmanto modellerini ÇiçekSepeti’nde kolayca inceleyip satın alabilirsiniz. Portmanto fiyatları ürünün modeline, yapımında kullanılan malzemeye, markasına ve tasarımına göre değişiklik gösterse uygun fiyatlı portmantolar sayesinde kendiniz için en iyisini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Her bütçeye, eve ve dekorasyona uygun portmanto modelleri sizi bekliyor!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.