Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Post-it ve Notluk

Post it, not tutucu, yapışkan kağıt, post it kağıt ya da masaüstü not tutucu, adına ne derseniz deyin bu hayat kurtarıcı küçük kağıtlar günlük hayatımızı kolaylaştırırken, eğlenceli tasarımları sayesinde de yoğun tempolu günleri renklendiriyor. Uzun yıllardır pek çok alanda aktif olarak kullanılan bu ürünlerin özelliklerini ve detaylarını tam olarak bilmeyen kişilerin kafasında post-it nedir sorusu dolaşabilir. Not tutmak ve aklınızdaki detayları unutmamak, ayraç olarak kullanmak ve çalışmalarınızı daha zevkli hale getirmek için kullanılan bu ürünleri siz de tercih edebilirsiniz.

Birbirinden farklı model ve özelliklere sahip, en kullanışlı tasarımları bir araya getiren postit,not tutucu ve notluk modelleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak, post-it ve notluk sayfasında listelenen ürünleri kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Renkli Post-it Modelleri

Post-it büyük boy modelleriyle hem öğrenciler hem ev hanımları hem de çalışan kesim tarafından sık sık tercih edilir. Daha geniş alana yazı yazma imkanı sunduğu için özellikle uzun notlar için bu modeller idealdir. Masa seti notluk çeşitleri birden fazla renge sahip olarak tasarlanır. Böylelikle hangi alanda not yazdığınızı ayırt etmek için farklı renklere ayırma şansınız oluşur. Yakın zamanda hatırlamanız gereken önemli detayları sarı ya da yeşil gibi neon renk tonlarının olduğu kağıtlara not alabilirsiniz. Post it ölçüleri seçim sürecinde kişilerin dikkate aldıkları detaylar arasında yer alır. Kısa notlar için küçük boy modeller ideal seçenektir. Daha uzun notlar için ise orta boy ya da büyük boy seçenekler arasında bir seçimde bulunabilirsiniz. Şeffaf postit çeşitleri genellikle neon renk tonlarına sahip olarak dizayn edilir. Bu nedenle de oldukça dikkat çekici bir özelliktedir. Ekstra önem arz eden durumlarda bu tip modelleri tercih edebilirsiniz.

Farklı Şekillerde Üretilen Notluklar

Arkası yapışkanlı kağıt olarak da bilinen notluk modelleri ilgi çekici desen ve şekillere de sahiptir. Post- it çeşitleri, oval, kare, kalp, dikdörtgen ya da yuvarlak gibi farklı desen seçenekleri yıllar içerisinde daha da genişleyerek oldukça dikkat çekici bir hale gelir. Hatta son dönemlerde konuşma balonu ya da bulut gibi sıra dışı seçenekler kullanıcıların farklılık arayışına yanıt vermektedir. Daha ince ve kısa ölçülere sahip olarak dizayn edilen post-it ayraç çeşitleri, kitap severlerin ilgisini fazlasıyla çeker. Yine arka kısımlarında yapışkan detayının yer aldığı seçenekler önemli gördüğünüz noktaları not almanız konusunda da size yardımcı olur. Mat renk tonlarının haricinde parlak ve neon renklerin bulunduğu skala her zevke hitap edecek niteliklere sahiptir. Farklı yaprak sayılarının yer aldığı modeller birden fazla renk tonuyla da satışa sunulur. Bu sayede kitaplarınızda not aldığınız kısımların renk cümbüşünü andıran görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ürünlerin yapışkanlı kısmını kitabın sayfasına, diğer kısmı ise sayfanın dış kısmına bırakabilirsiniz. Böylelikle sayfalarınızı daha rahat talip edebilirsiniz. Dilerseniz önemli gördüğünüz cümle ya da kelimelerin üzerine bu not kağıtlarından yapıştırabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlara Sahip Post-it ve Notluklar

Online satış, mağazalarda ulaşamayacağınız yapışkanlı kağıt, şeffaf post it, masaüstü not tutucu gibi post-it ve notluk modellerini tek tıkla beğeninize sunuyor. ÇiçekSepeti post-it ve notluk kategorisi ise kampanya ve özel fırsatlarla çok daha cazip hale gelen ürünlerden oluşuyor. Post-it ve notluk sayfasında listelenen bu özel ürünler, online alışverişe özel indirimlerle, ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen kategoriyi dolduran kullanışlı ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı seçenekler ayağınıza gelsin.