Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Postacı Çantalar

Günlük kullanıma son derece uygun olan çantalar arasında en sevilen modellerden biri de postacı çantalardır. Çapraz veya postacı çantalar hem ofis hayatına hem okul hayatına hem de günlük hayata ayak uydurabilen şık, havalı ve kompakt çantalardan biridir. Son trendlerden biri olan çapraz çantaların farklı farklı modellerini Çiçeksepeti’nde online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!

Her Tarza Uyum Sağlayacak Çapraz Çanta Modelleri

Çapraz çantalar şıklıkları ve kullanım kolaylıkları ile bilinen çantalardır. Modern şık tasarımlar rahat görünümlerle bir araya gelir ve harika bir bütünlük sağlar. Günümüzde hem kadınlar hem erkekler için çapraz veya postacı çanta modelleri vardır. En zarif kombinleri tamamlayacak son dokunuş için siz de çapraz çanta modellerini keşfedebilirsiniz.

  • Çapraz çanta modelleri genellikle gün içinde sürekli koşturanlar için idealdir. Farklı boyutlardaki çapraz çantalara ihtiaçlarınızı koyup dilediğiniz gibi işlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Öğrenciler için çapraz çantalar son derece kullanışlıdır. Kitap, defter gibi ürünleri yanınızda rahatça taşımanızı sağlayacak çapraz çantaları kullanabilirsiniz.
  • Bebekli anneler için de çapraz çanta kullanmak oldukça kolaydır. Farklı bölmeleri olan, organize olmanıza yardım eden çapraz çantaları kullanabilirsiniz.
  • Farklı kombinleri tamamlamanız için farklı tarzlarda çapraz çantalar vardır. Bunlar arasından seçim yaparak istediğiniz şıklıkta görünebilirsiniz.

Çapraz çantalar her tarz ile uyum içinde görünür. Ama yine de çapraz çanta nasıl kombinlenir diyorsanız;

  • Her yaşa ve tarza uyum sağlayan çapraz çantalar, zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Çok farklı renklerde, bambaşka desenlerde, çeşitli stillerde çapraz çantalar bulabilirsiniz. Dolayısıyla her bir çantayı farklı şekilde kombinleyebilirsiniz.
  • Çapraz çantalar farklı kumaşlardan üretilir. Hasır çapraz çantalar, kumaş çapraz çantalar, örme çapraz çantalar, deri çapraz çantalar gibi farklı tarzlarda çantaları keşfedebilirsiniz. Bu çantaların her birinin kombinleneceği tarz da farklıdır. Mesela yaz akşamlarında hasır çapraz çantaları elbiselerinizle bir arada kullanabilirsiniz. Yine örme çapraz çantalar da şort & tişört kombinlerine şık bir şekilde eşlik eder.
  • Renklerin gücünü kullanarak çapraz çantaları kombinleyebilirsiniz. Klasik renklerin yanı sıra farklı ve etkileyici renklerde çapraz çanta modelleri de vardır. Kombinlerinizde dengeyi sağlayacak renkleri kullanıp çarpıcı görüntüler oluşturabilirsiniz. Kontrast yaratacak kombinleri seçebilirsiniz.
  • Çapraz çantaların hacimleri birbirinden farklıdır. Gün içinde çantanızda neler taşıyacağınızı belirledikten sonra farklı çanta boyutları arasından kendiniz için uygun olanı seçebilirsiniz.

Çapraz çantaların kullanımı son derece kolaydır. Bu çanta ismini kullanım şeklinden alır. Çantayı, bedeninizi saracak şekilde çapraz olarak vücudunuza asabilirsiniz. Bu sayede çantanızdaki eşyalara kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı çantayı dilerseniz omuz çantası gibi tek omzunuza asarak da kullanabilirsiniz. Çapraz çantaların askısı oldukça uzundur. Bu da çantayı dilediğiniz gibi takmanıza olanak tanır. Çapraz çanta modelleri arasında küçük çantalar da vardır. Yanınızda taşıyacağınız ürünlerin çokluğuna ve büyüklüğüne göre en doğru boyuttaki çantayı seçebilirsiniz.

Çapraz çantalar, günlük stillerin tamamlayacısıdır. Zengin ürün çeşitliliğinde beğeninize sunulan çapraz çantalar, gün boyunca size eşlik edecek şekilde tasarlanmıştır. Klasik, modern, pratik, spor tarzda farklı çapraz çantalar ile stilinizi yansıtırken rahatlığınızdan da ödün vermeniz gerekmez. Günlük hayatın rahatlığını yaşamanızı sağlayacak, ellerinizin tamamen serbest olmasına izin veren çapraz çanta modellerini Çiçeksepeti’nde online olarak keşfedip satın alabilirsiniz!

Her Bütçeye Uygun Postacı Çantalar

Postacı çantaların fiyatları farklılık gösterir. Ürünlerin markası, çantanın büyüklüğü, çantanın yapımında kullanılan malzemeler, çantaların rengi gibi detaylar dolayısıyla çantaların fiyatları değişebilir. Her dolapta mutlaka bulunması gereken postacı çanta modelleri arasından siz de kendi tarzınıza uygun olanları online olarak inceleyip satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlar, farklı ödeme yöntemleri ve kampanyalar ile postacı çantaları keşfedebilirsiniz!

Postacı çantası, taşımanız gereken çok eşyanız varsa, en büyük kurtarıcınız olacak. Sportif tarzıyla dikkat çeken postacı çantaları, geniş iç hacmi, tek omuzda taşıma ya da çapraz taşıma alternatifleriyle kolaylık sağlıyor. Okuma kitabı, ders kitapları, dergi, gazete, evrak gibi taşıması dert olan birçok eşya için tasarlanmış çantalar farklı marka ve model seçenekleriyle ÇiçekSepeti'nde. Postacı çanta modelleri; Bakraş postacı çanta markasının yanı sıra Guess, Accesories gibi markaların postacı çantası modellerini şimdi ÇiçekSepeti'nden uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Spor, klasik, günlük kullanıma uygun, tarzınızı yansıtacak en güzel postacı çantası modellerinin yanısıra dünyaca ünlü çanta markaları ayrıcalıklı fiyatlarla sizleri bekliyor!