Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Powerbank Taşınabilir Şarj Aleti

Cep telefonu, tablet, mp3 çalar ve fotoğraf makinesi gibi cihazları şarj eden powerbank çeşitleri taşınabilir şarj aletleridir. Şarj kapasitesine göre farklılık gösteren bu cihazlarla herhangi bir güç kaynağına ihtiyaç duymadan telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Taşınabilir şarj aleti sayesinde kesintisiz iletişim deneyimi yaşamanızı sağlar. Mobil cihazınızı çok sık kullanıyor ve şarj etme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız taşınabilir şarj aleti modellerine göz atabilirsiniz. Yüksek kapasiteli powerbank çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Aleti Kapasiteleri

Powerbank çeşitleri farklı kapasitelerde üretilir. Bu kapasitelere bağlı olarak şarj etme süreleri değişiklik gösterir. Powerbank 10000 mAh çeşitleri akıllı telefonunuzu 3 defa tam olarak doldurabilir. Bu modellerin bataryası da ortalama 5 saatte dolar. Powerbank 20000 mAh modeli 7 kez art arda telefonunuzu tam şarj edebilir. Powerbank 30000 mAh telefonunuzun pil kapasitesine bağlı olarak şarjı 10 defaya kadar tam dolu hale getirebilir. Yüksek kapasiteli bir ürün olan powerbank 50000 mAh modeliyle uçak seyahatinde bile telefonunuzu güvenle şarj edebilirsiniz. Powerbank 10000 mAh fiyat bakımından diğer modellere oranla daha uygundur. İhtiyacınıza göre Powerbank 20000, 30000 ya da 50000 mAh çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Powerbank Pil Çeşitleri

Powerbank modelleri arasında kişiselleştirilebilir ürünler bulabilirsiniz. Firma logosu, fotoğraf ya da isim baskılı olarak hazırlanabilirler. Powerbank çeşitleri elektriğe bağlanarak ya da güneş enerjisi yardımıyla doldurulabilir. Ne tür bir cihaz alacağına karar veremiyorsanız powerbank önerileri size yol gösterebilir. Taşınabilir şarj cihazı sayesinde zaman ve mekan fark etmeksizin akıllı telefon ya da tabletlerinizi şarj edebilirsiniz. Powerbank ışıklı göstergesi yardımıyla ne kadar gücü kaldığını size gösterir. İhtiyacınız doğrultusunda birbirinden farklı Powerbank çeşitleri arasından en doğru ürüne kolayca karar verebilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Aleti Fiyatları

Powerbank fiyatları markaya, ürün özelliklerine ve kapasiteye göre belirlenir. Powerbank tavsiye ve yorumlarına göz atarak ürün özellikleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. İndirimli taşınabilir şarj aleti fiyatları sayesinde kaliteli cihazlara sahip olabilirsiniz. Düşük kapasiteli ürünlerle yüksek kapasiteli taşınabilir şarj aleti fiyatı arasında farklılıklar görülebilir. Kişiselleştirilebilir modellerin fiyatları standart cihazlara oranla yüksek olabilir. Kaliteli powerbank markaları tarafından üretilen cihazları uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Powerbank satın almak için ÇiçekSepeti’ni inceleyebilirsiniz.