İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Prefabrik Ev

Dört mevsim kullanma olanağı tanıyan estetik tasarımlı prefabrik ev seçenekleri, yeni yaşam alanları oluşturmanız için idealdir. Prefabrik yapı markalarının ürettiği, kaliteli ses ve ısı yalıtımına sahip ahşap prefabrik ev modelleri ile dilediğiniz her yeri eviniz yapabilirsiniz. Bağ, bahçe, orman ve dağ evi olarak kullanacağınız ahşap ev çeşitleri farklı özellikleri ile ön plana çıkar. İhtiyaçlarınıza yönelik en iyi seçenekleri ÇiçekSepeti’nin yapı market kategorisinde bulunan prefabrik ev sayfası üzerinden inceleyebilir, hayalinizdeki doğa evine kolayca sahip olabilirsiniz.

Ahşap Prefabrik Ev Çeşitleri

Farklı renk ve tasarım seçenekleriyle üretilen ahşap prefabrik ev çeşitlerini bahçenizde ya da arazinizde kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise önceliklerinizi belirlemek ve prafaprik evi nerede kullanacağınıza karar vermektir.

 • Uygun fiyat seçeneği sunan, bağ, çiftlik, göl ve dağ evi olarak kullanılan yapılar, istediğiniz büyüklükte üretilebilir.
 • Ahşap veya ahşap görünümlü malzemeyle üretilen prefabrik evler, nostaljik tasarımlarıyla öne çıkar. 18, 25, 55 veya 77 gibi çeşitli metrekare ölçüleri ile üretilen konutlar, farklı kullanım amaçlarına hitap etmektedir.
 • Küçük bir alana bile kolayca yerleşen prefabrik evler konforlu iç donanıma sahiptir. Estetik tasarımlarıyla beğeni toplayan ve depreme karşı dayanıklı olan yapılar, güvenli yaşam alanları arasında yer alır. Eviniz bahçeli ise çocuğunuza küçük bir prefabrik ev hediye ederek kendi oyun evinin olmasını sağlayabilirsiniz.
 • 18 metrekareden 110 metrekareye kadar değişen ölçüler sunan ahşap prefabrik ev seçeneklerini tercih ederek sağlıklı yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Nefes alan ve yaşayan bir malzeme olan ahşap, sağlıklıdır. Ahşaptan üretilen duvar, tavan ve yer döşemeleri kendinden filtreli yapıya sahip olduğu için nem oluşumuna izin vermez.
 • Ahşaptan üretilen bir evde yaşamak istiyorsanız düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekir. Bakımı yapılan konutları uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz.
 • Isı ve nem yalıtımı uygulanan yapıların cephe duvarları lambri kaplama, kapı ve pencereleri ise PVC doğramadır. Hazır yapı statüsünde olan konutları, kişisel yaşam alanı, depo, çocuk oyun evi, hobi evi, kiler, müştemilat, bağ evi ya da konuk evi olarak kullanabilirsiniz. Estetik tasarımlı ahşap bungalov çeşitleri ise tatil köyleri için ideal seçenekler olarak öne çıkar.

Prefabrik Ev Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Hazır yapı firmaları, fabrikasyon üretimle hazırladıkları prefabrik evleri, çevre ve doğa koşullarına uygun formlarla üretir. Standart planlarla yapılan evler zamandan tasarruf sağladığı ve az sayıda personelle kısa sürede monte edildiği için acil ev ihtiyacını kolayca karşılar. Isı ve ses yalıtımı gibi konforlu donanımlara sahip yapıları farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Arazide faaliyet gösteren büyük inşaat şantiyeleri, çalışma ve sosyal etkinlik alanları için prefabrik yapıları tercih eder. Bireysel kullanıma hitap eden yapıları ise yazlık, dağ, yayla, çiftlik ve göl evi olarak kullanılabilir. Her türlü coğrafi bölgeye uyarlanan ve farklı metrekare ölçüleri ile üretilen modüler yapılar sayesinde istediğiniz ortamı oluşturmak oldukça kolaydır.

 • Kullanıcının tercih ettiği malzemeler ve detaylarla üretilen yapılar, farklı özellikler taşır.
 • Hazır yapı sistemleriyle imal edilen tüm parçalar, uygun nakliye araçlarıyla binanın konumlanacağı bölgeye taşınır ve önceden hazırlanmış zemin üzerine yerleşir.
 • Üretici firma, betonarme binaya göre daha uygun fiyatlı olan prefabrik evi, kaba tesisatı döşenmiş olarak teslim eder.
 • Prefabrik ev, yangın ve deprem gibi risklere karşı dayanıklıdır.
 • İhtiyaç duyulursa kurulduktan sonra sökülerek başka bir yere taşınır.
 • Motel, otel, tatil köyü gibi konaklama tesislerine uygun formlarla üretilen prefabrik evler estetik tasarımlı yapılardan oluşur.

Birbirinden güzel görünüme sahip prefabrik evler, yıl boyunca kullanılan işlevsel yapılar olmayı başarır. ÇiçekSepeti’nin sunduğu en iyi prefabrik ev çeşitlerine göz atarak beğendiğiniz evi tek tıkla satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.