Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Pril ÇiçekSepeti'nde!

Henkel grubunun bünyesinde bulunan ve Türkiye’nin ilk sıvı bulaşık deterjanı olan Pril; bulaşıklarınızın temizlenmesini ve parlamasını sağlıyor. 1973 yılından beri hayatınızda yer alan Pril markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Elde yıkama bulaşık deterjanı ve bulaşık makinesi deterjanı çeşitlerine ek olarak, bulaşık makinenizin ihtiyacı olan temizliği de sağlayan ürünleriyle Pril; yüksek performans özelliğiyle bulaşıklarınızı ve yağları kolaylıkla temizliyor. Hem elde yıkadığınız bulaşıklar için hem de makinede temizlenecek bulaşıklar için derinlemesine temizlik sağlayan Pril, en parlak sonuçları almanızı sağlar. Siz de uygun fiyatlı Pril ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Derinlemesine Temizleyen Pril Ürünleri

Kullanım ihtiyacınıza göre farklı ürünleri bulunan Pril, her bir ürünüyle yağları derinlemesine temizliyor. Pril Power 5+ Etki, kendinden yağ çözme özelliğine sahip formülü ile yağı ve kiri derinlemesine temizler. Pril Hijyen ürünü ise güçlü formülü ile bulaşıklarınızı yıkarken hijyen ferahlığı yaşamanızı sağlar. İndirimli Pril ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Pril marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Pril ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen elde yıkama bulaşık deterjanı olan Pril; makine temizleyici tablet ve jel ürünleriyle makinenizin de derinlemesine temizlenmesini sağlar. Siz de avantajlı Pril fiyatları ve diğer tüm kampanyalar için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.