İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Primanova

Şık banyo aksesuarları ve kullanım kolaylığı sağlayan mutfak araç gereçleri, yaşam alanlarını daha keyifli hale getiren ürün çeşitlerini oluşturur. Bu sebeple Primanova ürünleri, marka tarafından her zevke hitap edecek şekilde, tarzınızı yansıtmanız için özel renk ve desenlerle tasarlanır. Yeni Primanova banyo serisi, şıklık ve estetik çizgileri ön plana çıkarırken mutfak serisi kullanım kolaylığı sağlayan işlevsel ürünleri ile dikkatleri çeker. Siz de Primanova ürünlerinin yaşam alanlarınıza getirdiği avantajlardan faydalanmak isterseniz aradığınız tüm ürünleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

Primanova ile Kolaylık Sağlayan Banyo Aksesuarları

Her evin en çok kullanılan bölümlerinden birisi olan banyo, güne başlanan yeri oluşturur. Primanova banyo seti modelleri ve aksesuarları ile banyonuzun görünümünü güçlendirebilirsiniz. Evinizdeki her bölümün tasarımına önem veren biriyseniz marka geniş ürün yelpazesi ile size çok fazla avantaj sunar. Uygun fiyatlı Primanova ürünleri, banyonuza ambiyans katmak için zarif tasarım ve verimliliğin ideal bir kombinasyonunu oluşturur. Markanın sunduğu seçeneklerde banyo setine ek olarak köşe raflarından sabunluklara, modern tasarıma sahip olan çöp kovasından renkli banyo havlularına kadar birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Eğer banyonuzda gold renkleri seviyorsanız Primanova Lenox 5 parça altın çerçeveli banyo seti gibi modelleri değerlendirebilirsiniz.

Ergonomik Tasarımıyla Mutfak Araç Gereçleri

Mutfak evin en çabuk dağılan bölümlerinin başında gelir. Birçok gıdanın bir arada stoklandığı ve birçok işin bir arada yapıldığı yer olması sebebiyle mutfaklar, kısa sürede düzensiz hale gelebilir. Tüm bu etkenler sebebiyle Primanova marka ürünleri, mutfakta geçirilen zamandan tasarruf etmeniz ve kısa sürede düzen sağlamanız için özenle üretilir. Mutfak araç gereçlerinde dolabınızda ve tezgâhınızda rahatça düzenleme yapmak için kullanabileceğiniz araç gereçlerin yanı sıra çok fonksiyonlu ürünler de yer alır. Çok fonksiyonlu ürünler sizin için birden fazla işlevi yerine getirmek üzere tasarlanır. Kompakt ve multi fonksiyon ürünleri kullanmayı seviyorsanız sıvı sabunluk ve süngerle birleşik halde bulunan mutfak havlusu askılığı seçenekleri gibi işlevsel olan ürünlere göz atabilirsiniz. Ekonomik fiyat seçeneklerini değerlendirmek isterseniz outlet Primanova ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran Ev Dekorasyon Ürünleri

Ev dekorasyonuna özel indirimli Primanova ürünleri, bütçe dostu avantajlarıyla birlikte işlevleri sayesinde hayatınızı kolaylaştırır. Ayrıca minimal tasarıma sahip çizgi ve renkleriyle yaşam alanlarında modern bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olur. Primanova ürünlerinin her biri zarif şekilde ve kusursuz hatlarla şekillendirilerek üretilir. Bu sayede mevcut ev dekor ürünlerine hem kendiniz hem de sevdikleriniz için göz atabilirsiniz!

Ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterse de Primanova fiyatları oldukça ekonomiktir. Ayrıca Primanova kampanya ve fırsatlarından da yararlanarak alışverişinizi daha hesaplı hale getirebilirsiniz. Siz de yaşam alanlarınızın dekorasyonunu keyifli hale getiren yeni sezon Primanova ürünlerini ÇiçekSepeti sayesinde kolayca keşfedebilir ve satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.