Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Prochoice ÇiçekSepeti’nde!

Patili dostlarımıza tutkuyla bağlı olan Prochoice, kaliteli içerikli kedi ve köpek mamaları üretiyor. Hayvan sevgisinin dünyanın en saf sevgisi olduğuna inanan marka, tüm ürünleriyle onların mutluluğu ve sağlığı için çalışıyor.

Üretimden rafa, mükemmel planlama ve süreç yönetimi ilerafta her zaman taze ürünler sunan Prochoice, tüm ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Dört Ayaklı Dostunuz İçin En İyisi

Deniz yosunu gibi sindirim ve sindirim sistemindeki sağlıklı bakterilerin oluşumunu yıllarca insanlar için kullanılan doğal probiyotikler, yaban mersini gibi İnsanların beslenmesinde süper gıda olarak bilinen ve doğal bağışıklığını kuvvetlendirerek uzun ömrü ve yaşlanmayı geciktirdiği görülen maddelerin ürün içeriğinde bulunduran Prochoice, organik yapısı nedeni ile manganez ve iyot gibi doğal mineraller açısından değerli bir kaynaktır. Yapısındaki saponinler, dışkı kokusunu azaltmak üzere amonyak ve sindirim yan ürünlerini bağlar. Besin maddelerinin emilimini düzenlediği ve bağışıklık sistemini uyardığı bilimsel olarak tespit edilmiştir. Serbest radikal üretimini azaltmaya yardımcı olan güçlü antioksidan kadife çiçeği gibi iyi içerikli formülleriyle Prochoice ürünleri patili dostunuz için en iyi besini sunar.

Ürünleriyle bütçelere yük getirmeden birçok ailenin dört ayaklı fertlerine ulaşmasını ve sağlıklarına katkıda bulunmasını isteyen Prochoice, indirimli ürünleriyle ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com’da!

Avrupa Birliği'ndeki tedarikçilerden gelen taze ve kaliteli içerikler ile hazırlanmış, yüksek yeme oranları ile lezzetini ispat etmiş mamalar sunan kampanyalı Prochoice ürünleri, alışverişinizi online alışveriş konforuyla tamamlamanız için ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.