Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Profilo Dünyası

Beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler… Her evin olmazsa olmazları arasında yer alan bu ürünlere Profilo markası güvencesi ile sahip olmak ister misiniz? Sektörde 25 yıldır beyaz eşya ve küçük ev aletleri kategorisinde hizmet veren Profilo, kullanışlı ve pratik teknolojiler ile geliştirdiği ürün çeşitliliğine sahip. Yani; ihtiyacınıza yönelik bir Profilo ürünü mutlaka var.

Kullandığı kaliteli malzemeler ve şık tasarımlarla yıllardır tüketicilerin karşısına çıkan Profilo ürünlerine şimdi ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. ÇiçekSepeti marka sayfasından indirimli Profilo ürünleri ve çok daha fazlasını bulabilir, kampanya duyuruları için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Üstelik sadece ev eşyalarına değil; bu aletlerin yedek parçalarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dayanıklı Ev Aletleri

İnovasyon gücünü beyaz eşya kullanım alışkanlıklarınızdan alan Profilo, ürünlerinin fonksiyonel olmasına ve aradığınız tüm özelliklere sahip olmasına önem veriyor. Kaliteli malzeme ile yıllar boyu yüksek performans alabileceğiniz ürünleriyle Profilo; hem beyaz eşya hem de küçük ev aletleri kategorisinde ürün çeşitliliğine sahip. Evinize alacağınız herhangi bir üründe en önemli kriterinizin “dayanıklılık” olduğunu bilen Profilo’nun en büyük özelliği de dayanıklılığı fonksiyonellik ile buluşturmasından geliyor. “Dayanıklı Ev Aletleri” adını da buradan alıyor.

Profilo, geleceğinizi de güvence altına almak için enerji ve su tasarrufu sağlayan ürünler geliştiriyor. Doğal kaynakların korunması konusunda, gerekli teknolojilerle ürünler hazırlayarak sürdürülebilirliği destekliyor. Siz de Profilo ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, ödeme kolaylıkları ve farklı fırsatlar sayesinde evinizde Profile ürünlerine yer açabilirsiniz.