İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Projeksiyon Aksesuarları

Görüntü yansıtma teknolojisinden faydalanabileceğiniz projeksiyon cihazı ve aksesuar çeşitleri ile dilediğiniz alanı etkileyici bir sinema salonuna veya sunum ortamına çevirebilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından üretilen projeksiyon cihazları ve aksesuarlar, farklı model seçenekleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verir. Tüm projeksiyon gereçleri, kaliteli bir görüntü deneyimi yaşayabilmenize yardım eder. Üstün teknolojileri ile dikkat çeken ucuz projeksiyon cihazı ve aksesuarlarına ÇiçekSepeti ile hemen ulaşabilirsiniz.

Dev Ekran Keyfi Yaşatan Projeksiyon Cihazları

Zengin çeşitliliği ile her ihtiyaca yanıt veren projeksiyon cihazları, sahip oldukları teknik özelliklerle teknoloji tutkunlarının ilgisini çeker. Bu ürünler kullanım amacına göre masaüstü ve taşınabilir olarak birbirinden ayrılır. Taşınabilir yapıda olan modeller sundukları pratik kullanım ile öne çıkar. Portatif tasarımları sayesinde dikkatleri üzerine toplayan küçük projeksiyonlar, oldukça az yer kaplar. Hafif olan ürünleri işiniz bittiğinde kolayca çantanıza yerleştirebilir ve dilediğiniz her yere götürebilirsiniz. Masaüstü projeksiyon cihazları ise sabit ve daha büyük boyutları ile yansıtılan içeriğin daha çok kişi tarafından takip edilebilmesine fırsat verir. Eğer masaüstünde çok fazla yer yoksa uygun aksesuarlarla birlikte projeksiyon cihazını tavana da asabilirsiniz.

Projeksiyon cihazlarının modeline göre kablolu ve kablosuz seçenekleri bulunur. Son çıkan ürünlerden biri olan Bluetooth özelliğine sahip kablosuz modeller, pratik bir kullanım sunar. Bu ürünler sayesinde akıllı telefonunuz ile projeksiyon cihazı arasında bağlantı oluşturabilir, göstermek istediğiniz içerikleri kolay bir şekilde ekrana yansıtabilirsiniz. Cihazlar arasında 3 boyutlu görüntü aktarımının yapılmasını sağlayan modellere de yer verilir. Lümen değerine bağlı olarak değişen görüntü kalitesi; HD Ready, Full HD ve 4K gibi farklı görüntü değerlerinin desteklenmesini sağlar.

Görüntü Kalitesini Arttıran Projeksiyon Aksesuarları

Projeksiyon cihazlarının en olmazsa olmaz aksesuarları arasında projeksiyon perdeleri yer alır. Dev ekran olanağı sunan ürünlerin 120 inç ve 150 inç gibi farklı boyutları bulunur. Tüm alanlara kolaylıkla uyum sağlayan perdeler, hem ayaklı hem de tabana monte edilebilen seçenekleri ile kullanıcılara seçim yapma şansı sunar. Eğer yaşam alanınızı daha verimli kullanmak istiyorsanız, tavana monte edilen modelleri tercih edebilir ve dilediğiniz zaman perdeyi açıp kapatabilirsiniz. Kalın dokulara sahip olan projeksiyon perde modelleri, sadece duvara değil, perde önü kullanımlarına da uygun olur. Beyaz renkli tasarlanan ürünler, pratik bir şekilde temizlenebilmeleri ile kullanım kolaylığı sağlar.

Aksesuarlar arasında projeksiyon lambaları da son derece önemli bir yere sahiptir. Bu ürünlerin içerisindeki lensler, projeksiyon cihazından gelen görüntüleri büyüterek duvara yansıtır. Çözünürlüğü ve kontrastı yüksek olan modeller ile daha net bir görüntü alabilirsiniz. Projeksiyon cihazları içerisinde görüntünün ekrana yansıtılması ve ekranın yönetilmesini sağlayan sunum kumandaları da bulunur. Bu kumandaların kablosuz ve mouse şeklinde olmak üzere iki farklı çeşidine yer verilir.

Kullanım Kolaylığı Sunan Projeksiyon Cihazı Aksesuarları ÇiçekSepeti’nde!

Askı aparatları, duvara ya da tavana monte edilen projeksiyon cihazları için yansıtma işleminin en doğru açıdan gerçekleştirilebilmesini sağlar. Her cihaza uygun modelin yer aldığı aparat çeşitleri, hafif yapıları ile tavana yük binmesini engeller. Böylece olası kazaların önüne geçebilirsiniz. Pratik bir şekilde monte edilebilen ürünler, elektrik ve bağlantı kablolarının saklanması için özel bir alan da sunar. Bu sayede kablo kalabalığının ve görüntü kirliliğinin yaşanmasını önler. Aparatlar, sunum kumandalarının muhafaza edilmelerine de yardım eder. 2 ila 3 kilograma kadar ağırlık taşıma kapasiteleri bulunan askı aparatlarını güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Aksesuarlar içerisinde projeksiyon cihazını televizyon ve bilgisayar gibi aygıtlara bağlayabileceğiniz kablolara da rastlayabilirsiniz. Siz de ÇiçekSepeti ayrıcalıklarından faydalanarak en iyi projeksiyon cihazı ve aksesuar çeşitlerini tek tıkla satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.