İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Puhu ÇiçekSepeti’nde!

Puhu, termal i·ç giyim outdoor deneyimi göz önünde bulundurularak geliştirildi. En yüksek i·rtifalarda ve aşırı hava koşullarında test edilmiştir. Sorunsuz tasarımı rahat bir uyum sağlar. esnekliği konfor ve çeşitli aktif serbest hareket sağlar.

Puhu, termal iç giyime ait ürünleriyle ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Hareketinize En Uygun Puhu Ürünleri

Doğa sporlarında kuru kalarak vücut ısınızı korumak hayati önem taşır. Termal aşınma, izolasyon prensibi ile çalışır ve vücuttan minimum miktarda nemi emerek buharlaşmalı soğumayı en aza indirir, hızlı kurumaya izin verir ve oluşan izolasyon tabakasında hava akışını düzenler. Puhu termal iç çamaşırları en yüksek oranda en kaliteli malzemeleri içerir. gümüş malzeme içeriği sayesinde %100 antibakteriyel olup koku ve bakterileri yok eder. Puhu'nun dikişsiz yapısı ciltte iz bırakmaz ve kişiyi rahatsız etmez. Oldukça esnek kumaş yapısı, kullanıcısına maksimum hareket özgürlüğü sağlar.

Puhu ürünleri, zor şartlar, kolay seçi·mler. ekstra sıcaklık i·çi·n en güzel meri·no yünü i·le üreti·lmi·şti·r. Bir termo seçmek için zaman harcamayın. Açık havada ne yaptığınıza odaklanın. Puhu extra comfort merinos yünü her zorlu koşulda sizi sıcak ve kuru tutacaktır. Bir diğer Puhu ürünü, kusursuz tasarımı ve %43 yün içeriği, en konforlu deneyimleri garanti eder. Vücudunuzu kuru tutmak, uzun süreli ve sağlıklı dış mekan deneyimlerinin anahtarıdır. Puhu active motion base layer, özellikle dört mevsim aktif sporlar için üretilmiştir. Kusursuz gövde yapısı, siz aktifken ekstra rahatlık ve esneklik sağlar.

Siz de yaşam tarzınıza en uygun Puhu ürününü keşfetmek ve online alışverişe özel indirimlerle satın almak için hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret edin!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.