İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Pure ÇiçekSepeti'nde!

Antrenman yaparken ya da sağlıklı yaşam için spor yaparken sizi destekleyici ürünler geliştiren Pure markası; kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı ürünleri ile dikkat çekiyor. Pure markası, şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Antrenman çanağı, pilates matı, portatif kale, soğuk masaj rulosu, antrenman merdiveni, sağlık topu ve diğer birçok ürün seçeneği ile daha aktif bir yaşam isteyenler için ürünlerini geliştiren Pure markası; hareketlerinizi kısıtlamadan spor aktivitelerinizi daha ilgi çekici ve ulaşılabilir kılmayı hedefliyor. Siz de uygun fiyatlı Pure ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Spor Performansını Artıran Pure Ürünleri

Amatör ya da profesyonel anlamda spor yapanların tercihi olan Pure markası, istediğiniz her ortamda spor yapmanızı ve zinde kalmanızı sağlıyor. Taşınabilir, kullanımı kolay ürünleri sayesinde her yeri bir spor salonuna çevirebilen Pure markası; en basit egzersizlerden, en zor aktivitelere kadar spor yaşamınızın her anında yanınızda. Kaliteli ve dayanıklı ürünleri sayesinde uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunan Pure markası sayesinde, daha formda hissedeceksiniz. İndirimli Pure ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Pure marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Pure ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Yapacağınız aktivitelerde sizi bir adım öteye taşıyan ürünleri ile Pure markası ile tanışabilirsiniz. Siz de Pure ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Pure ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.