Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Purina ÇiçekSepeti’nde!

Kedi ve köpek dostlarının öncelikli tercihlerinden biri olan Purina; en kaliteli ürünleri ile ÇiçekSepeti’nde! Evcil hayvanlar için besleyici içerikler üreten Purina markası; yaş ve kuru kedi, köpek mama çeşitleri ile dostlara oldukça lezzetli bir deneyim vadediyor. Kedi ve köpek sahiplerinin evcil dostları için yapabilecekleri en kaliteli seçimler arasında yer alan Purina ürünleri; uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Çeşitli bitkisel ve hayvansal gıdaların kedi ve köpekler için bir araya getirilmesi ile elde edilen farklı mama çeşitleri hayvan dostlar için lezzetli ve doyurucu öğünler sunuyor.

Kedi mamalarında Felix, One ve Cat Chow serileri ile ön plana çıkan marka balık, tavuk ve kırmızı etli bileşimleri ile kediler için kusursuz bir ziyafet yaratıyor. Köpek dostlar içinse Dog Chow ve Proplan serileri, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen yaş ve kuru mama çeşitlerini barındırıyor.

Purina ürünlerini ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile satın almak için hemen sipariş verebilirsiniz. Yaş ve kuru mama çeşitlerini inceleyerek dostuuz için en doğru kararı kolayca verebilirsiniz.

Dostunuzun Favorisi Olacak Purina Ürünleri

Purina ürünleri, besleyici içerikleri ve lezzetli yapıları ile kedi ya da köpek dostlarınızın favorisi olmaya aday. Konserve yaş mamalar, kuru mamalar ve kiloluk satılan açık mamalar uygun fiyatlı Purina ürünleri arasında başı çeken seçenekler arasında yer alıyor. Ton balığı, somon, sığır eti, tavuk gibi hayvansal içeriklerden üretilmiş kedi mamaları; yine kırmızı et ve orman meyvelerinin bir araya getirildiği köpek mamaları evcil dostunuz için yapabileceğiniz etkili seçimlerden. Özellikle kiloluk satılan ve oldukça hesaplı olma özelliği gösteren indirimli Purina ürünleri ile hem dostunuz hem de bütçeniz için etkili bir seçim yapabilirsiniz.

Purina’nın kaliteli ürünlerini ÇiçekSepeti fırsatları ile satın alarak bütçenize ekstra katkı sağlayabilirsiniz. Ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgiye ÇiçekSepeti üzerinden erişebilir, kullanıcı yorumları ile karar verme sürecini kolaylaştırabilirsiniz. Dostunuz için tercih ettiğiniz ürünü birkaç basit adımda kolayca satın alabilirsiniz. ÇiçekSepeti avantajları ve kampanyaları ile oldukça kaliteli ve uygun fiyatlardan konforlu alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.