İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Quamer

Maceracı ve sportif ruhunuzu aksesuar seçimlerinizle dışarı yansıtabilirsiniz. Sıra dışı tasarım özellikleri ile dikkat çeken Quamer saat modelleri ile kendinizi rahatça ifade edebilirsiniz. Silikon ve metal kasalı Quamer modellerinden dilediğinizi seçip keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Markanın ürünleri dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Birbirinden şık Quamer saat çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Göz Dolduran Quamer Saat Tasarımları

Yüksek kaliteli Quamer saat çeşitleri metal ve silikon kasa seçenekleri ile karşınıza çıkar. Fonksiyonel özellikler barındıran ürünler büyük kasa yapıları ile sportif bir görünüme sahiptir. Quamer saat modelleri dağcılık, trekking, koşu gibi yüksek performans gerektiren spor dalları ile ilgilenenler için ideal bir seçimdir. Kendine özgü bir tasarım anlayışı olan Quamer ürünlerini günlük yaşamda da keyifle takabilirsiniz. Analog ve dijital saat yapısını bir arada modeller alışılmışın dışına bir kullanım deneyimi yaşatır.

Quamer erkek kol saati çeşitleri arka planda bulunan aydınlatma seçeneği ile en karanlık ortamlarda bile zaman takibi yapmanızı kolaylaştırır. Büyük yapılı, sportif görünümüne rağmen klasik kombinlerle de şık bir görünüm sunar. Silikon kayışlı modelleri sportif faaliyetlerde, metal kordonluları günlük kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık performansına sahip olan Quamer saatleri uzun yıllar keyifle takabilirsiniz.

Fonksiyonel Quamer Saat Özellikleri

Quamer saat özellikleri bakımından oldukça faydalı bir aksesuardır. Analog ve otomatik sistemi tek kadran içinde bulunduran ürün çift yönlü bir kullanım imkanı sunar. Bazı modeller 10, bazıları ise 30 metreye kadar suya dayanıklılık özelliğine sahiptir. Kronometre, takvim, pusula, alarm, aydınlatma gibi kullanışlı özellikleri de vardır. Mineral camlarla güçlendirilen Quadran kol saati çeşitleri toz, toprak, taş ve suya karşı dirençlidir. Markanın ürünleri arasında dijital ekranlı çift saatlerini de bulabilirsiniz.

Quamer saat fiyatları tüm özelliklerini karşılayacak seviyelerde yer alır. Markanın ürünleri arasında tarzınıza ve bütçenize uygun saat tasarımları bulabilirsiniz. Kampanyaları ve indirim fırsatlarını takip ederek markanın fonksiyonel ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kadın, erkek ve çift saatlerini en zorlu koşullarda bile keyifle takabilirsiniz. Birbirinden şık ve kaliteli Quamer saat çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.