Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Rachel

Kendine has tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken Rachel, yaz kış kullanabileceğiniz şık güneş gözlükleri sunar. Sıra dışı çerçeve kesimleri ve cam renkleri ile kombinlerinize hoş bir hava katar. Her yüz tipine uygun Rachel güneş gözlükleri ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. UV filtreli, polarize camlı seçenekleri bulunan Rachel güneş gözlüklerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Her Mevsimin Aksesuarı Rachel Güneş Gözlükleri

Vazgeçilmez bir aksesuar olan güneş gözlükleri hem kombinlerin tamamlayıcısı hem de gözleri UV ışınlarından koruyan kullanışlı bir yardımcıdır. Rachel Paris güneş gözlüğü tasarımları alışılmışın dışında modelleri ile farklı zevklere sahip kullanıcıların beğenisini kazanır. Tarzınızı tamamlayacak şık bir güneş gözlüğüne ihtiyacınız varsa Rachel ürünlerine göz atabilirsiniz. Tek renkli ve desenli çerçevelere sahip olan güneş gözlüklerini kıyafetlerinizle uyumlu biçimde kullanabilirsiniz. Rachel ürünleri hem modern hem de klasik tarza hitap eder. Günlük yaşamın her alanında markanın gözlük tasarımlarından yararlanabilirsiniz.

Rachel gözlük çeşitleri UV filtreli ve polarize filmli olarak üretilir. Damla, yuvarlak, oval, kare ve cat eye gibi seçenekleri bulunan Rachel güneş gözlükleri arasından tarzınıza ve yüz tipinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Plajda, tatil beldelerinde yoğun ve parlak güneş ışığının etkilerinden korunmak için markanın koyu renk camlara sahip gözlük modellerini tercih edebilirsiniz. Açık renkli modelleri de gün içinde dilediğiniz ortamda kullanabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Rachel Güneş Gözlüğü Fiyatları

Kreatif güneş gözlüğü tasarımlarına imza atan Rachel optik gözlük çerçevesi de üretir. Kemik, metal gibi malzemelerle üretilen gözlük çerçeveleri numaralı camlarınızla uyumlu olacak şekilde dizayn edilir. Yumuşak burun pedleri bulunan hafif yapılı çerçevelerle konforlu bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Zengin bir gözlük ve çerçeve koleksiyona sahip olan Rachel, farklı zevklere uygun tasarımlar ortaya koyar. Şıklığınızı yansıtmak için kaliteli Rachel Paris ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Rachel güneş gözlüğü fiyatları malzeme yapısı, tasarım özellikleri gibi farklı kriterler nedeniyle değişiklik gösterir. Rachel çerçeve fiyatları için de malzeme yapısı büyük rol oynar. Kaliteli malzemelerle üretilen, tasarımı ile göz dolduran Rachel ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.